Yasak Elma’da yeni dönem! 5 yıl zaman atlaması olacak! Ender ve Sedai evleniyor! Yıldız komada, Şahika ise..

Yasak Elma 102. bölümü ile 15 Mart Pazartesi akşamı izleyici ile buluştu. Yayınlanan son bölümde yangın sahnesi heyecan yaratırken yeni bölümde neler yaşanacağını duyunca inanamayacaksınız!

yasak3

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başrollerini Eda Ece, Şevval Sam, Nesrin Cavadzade, Berk Oktay, Erdal Özyağcılar ve Nilperi Şahinkaya’nın paylaştığı Yasak Elma’da entrikalar tam gaz devam ediyor. Can Nergis’in ayrılığından sonra dizide yine ayrılıklar yaşanırken aynı zamanda yeni bir isim Yasak Elma’ya dahil oldu.

İşte detaylar..

101. bölümde ne olmuştu?

Yayınlanan 101. bölümde;  Hasan Ali Kuyucu, kendisine ihanet ettiğini düşündüğü Mahmut’tan Şahika’yı öldürmesini istemişti. Mahmut’un zaten öldüremeyeceğini düşünen Hasan Ali, beklenmedik bir olayla karşılaştı. Çünkü Mahmut, Şahika’yı öldürmeye kesin kararlıydı. Mahmut, Şahika’ya saldırdı ve onu boğmaya çalıştı.

Çağatay ise Cansu’dan tamamen kurtulmak için Emir ve Caner’le beraber plan yaptı. Fakat bu plan tam tersi olayları daha da çıkılamaz hal almasına neden oldu. Otelde, Çağatay ve Cansu ‘yu yakalayan Yıldız bu durumu yanlış anladı.

102. bölümde neler oldu?

Şahika son hamlesi ile Mahmut’un elinden kurtulmayı başardı fakat Mahmut öldü. Mert Altınışık böylelikle Yasak Elma’nın kadrosundan ayrıldı. (Yasak Elma’dan ayrılır ayrılmaz da Arıza dizisine dahil oldu.)

Eme Dinler Yasak Elma’nın kadrosuna dahil oldu.  Ömer Kurtoğlu karakteri ile dahil olan belalı bir yeğen karakterine can vermektedir. Adana’dan Hasan Ali’nin bir arkadaşının oğlu olarak gelen Ömer , Şahika’yı görür görmez etkilenmiştir.

Şahika ;Çağatay ve Yıldız’ı barıştırmak için plan yapmıştır. Hasan Ali’nin evinde  ikisini baş başa bırakıp aynı zamanda odanın kapısını kilitlemiştir. Bu sırada Cansu benzin döküp Hasan Ali’nin evini ateşe vermiştir.

Bu yangın sonrasında ise dizi tamamen değişecektir. Özellikle Yıldız için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. 102. bölüm bu şekilde biterken 103. bölümde zaman atlaması gerçekleşecektir.

Yasak Elma’da 5 yıl zaman atlaması!

Önümüzdeki hafta yayınlanacak 103. bölümde zaman atlaması gerçekleşecektir. Yangından sonra Yıldız,  5 yıl komada kalacaktır.  Uyandığında ise hayatının büyük şokunu yaşayacaktır!

5 yıl komada kalıp uyanan Yıldız uyandığında “Keşke uyanmasaydım” diyecek.. Neden mi?

Çünkü Çağatay ve Cansu evlenmiştir. Kocasının Cansu ile evlendiğini duyan Yıldız bir şok daha yaşayacaktır.  Yıldız için en kötü an kuşkusuz oğlunun Cansu’ya “Anne” demesi olacaktır. Bu süre zarfında oğlu Halitcan; Çağatay ve Cansu’ya iyice alışmış onları anne-babası olarak biliyor olacaktır.

Dizi severler ise bu habere çok üzüldü. Özellikle minik Halit Can (Kuzey Gezer) izleyici tarafından çok seviliyordu. Dizide artık yer almayacak olması hayal kırıklığı yaşattı. Ayrıca Cansu karakterinin diziye devam etmesi de izleyici kızdırdı. Çünkü dizi severler Cansu ‘nun diziden ayrılmasını istiyordu.

Ya Yıldız?  Yine olan Yıldız’a oluyor. Dizinin takipçileri ise artık bu duruma tepki göstererek “Yıldız’ın yüzü hiç mi gülmeyecek?” sorusunu dile getiriyor.

Gelecek bölümlerden spoiler ise şöyledir!

Yıldız uyanıp gerçekleri öğrendiğinde hem oğluna kavuşmak hem de herkesten intikam almak için Şahika’nın yanına gidecektir. Şahika ile hareket ederek herkesten intikam alacaklardır.

Ender ve Sedai evleniyor!

Sedai , Hasan Ali’yi kandırarak hisselerin sahibi oluyor.  Hasan Ali ve Şahika fakir bir hayat sürerken; Ender ise yeni başkan olan Sedai ile evlenerek milyoner oluyor.