Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

22 Eylül 2020 Salı 23:14:40

Yemin son bölüm 258. bölüm izle Kanal 7 – Yemin 23 Eylül özeti – Emir Feride'ye kol kanat gerecek midir?

Yemin 258 bölüm fragmanı yayınlandı mı Kanal 7 ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan yemin 258 bölüm fragmanı çıktı mı yemin 258 bölüm fragmanı 23 Eylül 2020 neler olacak yemin yeni bölüm fragmanı ve özeti sizlerle yemin 258 bölüm neler olacak. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisi 258 bölüm fragmanının yayınlanması sonrasında yemin 258 bölüm özeti çok meraklı arandı.

Yemin 258. bölüm fragmanı yayınlandı mı Kanal 7 ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan yemin 258. bölüm fragmanı çıktı mı yemin 258. bölüm fragmanı 23 Eylül 2020 neler olacak yemin yeni bölüm fragmanı ve özeti sizlerle yemin 258. bölüm neler olacak. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisi 258. bölüm fragmanının yayınlanması sonrasında yemin 258. bölüm özeti çok meraklı arandı. Yemin dizisi yeni bölüm özetinde karşımıza çıkan en büyük Detay Feride ve emir arasında yaşanan gerginlik olacak iken yemin 258 bölüm özeti ve fragmanı da haberimiz de. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan İngilizceden çevrilmiş olan Yemin dizisi Kanal 7 tarafından üretilen bir Türk dizisi olup Gökberk Demirci ve Özge Yağız’ın başrollerini oynadığı İstanbul’da çekilmiştir. 

Hafta içi her gün akşam kuşağında Kanal 7 ekranlarında yayınlanan yemin 258. bölüm özeti yemin 258. bölüm fragmanı açıklamasını sizler için Araştırdık. Kanal 7 ekranlarında hafta içi her akşam ilgi ile takip edilen dizi Yemin de heyecan ve gerginlik artmaya devam ediyor. Eşi Reyhan’ın ölümünden sonra hayattan kopmuş olan Emir oradan oraya savunmaktadır oğlunu bile reddeden Emir’in artık yaşamak için hiçbir sebebi kalmamıştır. Gözleri kör olan Narin’in bütün Konak ahalisi yanında olsa da zaman zaman sekteye uğrayan Narin’in hep yanında olan tek bir isim vardı. Kemal… Emir’in Feride’ye nasıl davranacağı yemin 258. bölüm özetine damgasını vuracaktır. Yemin 258. bölüm fragmanında Emir ve Feride arasında neler olacaktır?

Yemin 258. son bölüm özeti

Kanal 7 Yemin son bölümünde Emir’i çok kızdıran bir olay yaşanmıştır bu ise Feride’nin söylediği yalandan kaynaklıdır. Emir’i aldatan bir kadının daha olduğu düşüncesi ile bu kere akıllı adım atmaktadır. Ve Feride’nin neden yalan söylediği konusunda gizliden gizliye soruşturma yapacağı benzemektedir. Feride’nin geçmişinde kalan bir kişinin ortalığı karıştıracak sana inanabilir misiniz? Peki bu tehlikeli nde tarhun Konağı etrafında olacağını söylesek. Kimler bu tehlikeden etkilenecektir, yemin 258 bölüm fragmanında Detay karşımıza çıkacak mı? Narin’in kör olması ve yaşadığı zorluklar günbegün ortaya çıkmaya başlamakta iken bu zor durumla kendi başına mücadele edecektir. Narin’in kör olmasına sebep olan Kumru halen daha konuşmayacaktır. Ancak Narin’in kör olmasının sonrasında Ev halkının adeta peşinde koşturması narini derinden yaralayacak Ken Peki her zamanki gibi ayakta dimdik durabilecek midir

Yemin 258. bölüm fragmanı

Yemin 158. bölüm fragmanına bir göz attığımızda ise Emir yine ön planda olacaktır. Emir Feride için ne yapacaktır. Feride’nin etrafında dolanan tehlike çanları Emir’i etkileyecek midir. Emir Feride’ye koruyacak mıdır. Hepsi ve daha fazlası Yarın akşam Kanal 7 ekranlarında olacak.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı