Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

17 Eylül 2020 Perşembe 01:08:33

Yeni Hayat 3. bölüm full izle tek parça HD Kanal D Youtube Yeni Hayat 4. bölüm fragmanı

Yeni hayat 3. bölüm full kesintisiz izle Yeni hayat 3. bölüm izle Kanal D ekranlarında bu akşam yerini aldı. Yeni hayat 3. bölümü bitmesi akabinde Kanal D Yeni hayat dizisini izleyebilirsiniz. Bu üçüncü  bölümü ile izleyici karşısına çıkan Yeni hayat Binlerce kişinin ekranında yer almışken henüz ilk bölümü ile adeta müptelası olundu ve  çok izlenmesi ile 3. bölümü ile de çok merakla arandı. Çiçeği burnunda dizi Yeni hayat 3. bölüm izle yemeyenler için vereceğimiz link ile Kanal D Yeni hayat dizisine ulaşacak ve Yeni hayat 3. bölüm izleyeceksiniz. Kanal D ekranlarında bu akşam yayınlanan Yeni hayat 3. bölümü neler oldu aramasının yanında Yeni hayat 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları da mevcuttu.

Yeni hayat 3. bölüm full kesintisiz izle Yeni hayat 3. bölüm izle Kanal D ekranlarında bu akşam yerini aldı. Yeni hayat 3. bölümü bitmesi akabinde Kanal D Yeni hayat dizisini izleyebilirsiniz. Bu üçüncü  bölümü ile izleyici karşısına çıkan Yeni hayat Binlerce kişinin ekranında yer almışken henüz ilk bölümü ile adeta müptelası olundu ve  çok izlenmesi ile 3. bölümü ile de çok merakla arandı. Çiçeği burnunda dizi Yeni hayat 3. bölüm izle yemeyenler için vereceğimiz link ile Kanal D Yeni hayat dizisine ulaşacak ve Yeni hayat 3. bölüm izleyeceksiniz. Kanal D ekranlarında bu akşam yayınlanan Yeni hayat 3. bölümü neler oldu aramasının yanında Yeni hayat 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları da mevcuttu. Ekranlarda ben de varım demek için dikkat çeken fragmanı ile karşımıza çıkan ve herkesi merakta bırakan Yeni hayat bakalım izleyiciden kaç puan aldı.  Yeni hayat 3. bölüm Kanal D izle linki de şu sıralar aktif edildi. 

OJO Pictures yapım dahilinde çekimlerine yaz ortsında başlanan Yeni hayat aslında çok merakla beklenmekteydi. Ve Yeni hayat Ne zama bşlayacak ve Serkan Çayoğlu yei dizisi aramaları çok uzun süre boyunca Google’a sorulmataydı ve Yeni Hayat serüveni 2 hafta önce başladı ve reytinglerde tuttuğu tahmin edilen Kanal D dizileri arasında sıyrılıp gideceğe  benzeyen Yeni Hayat 3. bölüm izle linki de Kalan D resi internet sayfasından takip edilmeye başlandı . 

Yeni Hayat 3. bölümü izleyemeyenler için Kanal D resmi internet sayfasından dizi ile eş zamanlı izlemek için Kanal D canlı izle butonunu tıklayabilir ya da daha sonra izlemek için de Kanal D Yeni hayat dizisi sekmesinden son bölüm izle linkine ulaşabilirsiniz. 

 Başak Soysal ve Cem Özüduru’nun yönetmenlik koltuğunda beraber oturduğu her dizinin başarısı aşikar istisnasız tutmakta iken Kanal D ekranlarında OJO film yapımcılığında başlayan Yeni Hayat dizisi çok merak ediliyor. Yeni hayat yayınlanan bölümleri hakkında özetler çok araştırılıyor. biz de sizler için Yeni hayat 1. bölüm özeti, yeni hayat 2. bölüm özeti ve yeni hayat 3. bölüm özeti gibi detayları paylaşacağız. Tabii ki bunu sizin merakla izlemek istediğiniz diziye daha da aşina olmanız için yapıp bunu sağlayacağız. Serkan Çayoğlu; Melisa Aslı Pamuk’UN BAŞROLLARİNDE oynadığı ve yaz sezonu boyunca çok iyi reklam yapılan ve iki farklı ailenin bir araya gelmesi ve snrasında gelişen olayların konu edinildiği Zorlu bir aşkının en dibine kadar yaşandığı dizi de Serkan Çayoğlu (Adem Şahin)’in yüzbaşı ve onrasında da zengin bir işadamının karısının koruması olması sonrasında yaşanacakların konu edinildiği Yeni hayat 3. bölüm Akabinde hemen Yeni Hayat 4. bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni Hayat  merakla izlenen ve her hafta bekleneceğe benzeyen dizinin 3. bölümü bu akşam ekranlardaydı Yeni hayat 3. bölüm izleyemeyenler Yeni hayat 3. bölüm full kesintisiz izle aramalarını şimdiden yapmaya başladı. . Aylardır merakla beklenen Yeni Hayat 3. bölüm full izle linki ve Yeni hayat 4. bölüm fragmanı detayları ile haberimizde.

YENİ HAYAT 1. Bölüm Özet:

SERKAN ÇAYOĞLU dizide Yüzbaşı Adem rolünü canlandırırken karşısına çıkan özel koruma görevi sonrasında hayatı değişir. Onun ve ailesinin hayatı sonrasında YENİ HAYAT olacaktır. Adem’in, karısı Nevin ve küçük kızları Ece’yle beraber oluşturduğu mutlu çekirdek aile artık eskisi gibi olmayacaktır. Genç iş adamı Timmur’un karısı Yasemin’in koruma görevi artık Adem’dedir. Adem ise askerlik akabinde bu görevin çok basit olduğunu düşünür ve hiç düşğnmeden teklifi kabul eder.  Adem eşi Nevin ise rahata erecekleri için çok mutludur. Adem ve Yasemin ilk olarak nefretle başlayan görev akaide yaşanacakların onu edinildiği dizi eminiz ki çok sürükleyecek. İşin kötüsü Adem ile Yasemin nefreti sonrasında yerini aşka bırakacaktır. İmkansız olan aşk nasıl sonuçlanacaktır bilinmez. Adem ile Yasemin’in sınavı aşkken, Nevin ile Timur’un sınavı ihanet olur. Hayat sınavlarla doludur; karakterlerimiz de bu hikâye boyunca birbirlerinden sakladıkları sırlarla, yalanlarla, ihanetle, aşkla ve nefretle sınanacaklar hem kendilerinin hem de en yakınlarının aslında sandıkları kişi olmadığını anlayacak, gerçekte kim olduklarını, hayattan ne istediklerini sorgulayacak, değişecek ve sonunda acı yollarla da olsa, birbirlerini de kendilerini de daha iyi tanıyacaklar, gerçek benliklerini bulacaklardır.

YENİ HAYAT 2. BÖLÜM ÖZETİ

Geçtiğimiz hafta yayılanan Yeni hayat 2. bölüm özetinde karşımıza çok büyük detaylar çıkmakta . Diziyi izleyemeyenler yeni hayat 2. bölüm özeti aramalarında sitemize ulaşmış bulunmaktadır. 

10 Eylül 2020 Perşembe günü yayınlanan Yeni Hayat 2. Bölümünde Yasemin’in yaptığı hamle Adem ve onu yeni bir yola savuracaktır. Yasemin kocasından kurtulmak istemektedir ve bunun içi de Ademe belli etmeden türlü türlü yollar denemelidir. Yavaş Yavaş planlarıı Yapan Yasemin’in kaçacağını Adem tahmin etmektedir.  Timur’un kendisine kötü davranması akabinde köşeye sıkışan yasemin Gökçe’nin basına verdiği röportaj sonrasında iyice çığrından çıkacaktır.  Bir diğer yandan Nevin de Adem ve yeni işi ile ilgili sorular sormaya başlamıştır. Maddi olarak rahat edeceklerini düşünürken bu yeni iş onun kocasını kıskanacağı bir hal almaya başlar. Adem karısı nevin’in yaseminden uzak tutmaya çalıştıkça Nein’in kıskançlıı kızışmaktadır. Yasemin’in kaçış planındaki en büyük engel ise Adem’dir. Kunduzi de bu engeli ortadan kaldırmak için Adem’e kızı Ece ile bir mesaj yollar. Her şeyin sonunda Yasemin’in yapacağı hamle Adem ve onu yeni bir yola savuracaktır. 

YENİ HAYAT KARAKTERLERİ

Yeni Hayat, Şahin ve Karatan ailelerinin yollarının kesişmesi ile yaşanan olayları konu ediyor. Serkan Çayoğlu eski bir bordo bereli olan Adem Şahin karakterine, Nilperi Şahinkaya Adem’in eşi Nevin’e, küçük oyuncu Nisa Sofya Aksongur ise çiftin kızları Ece karakterine hayat verecek. Karatan ailesinin üyelerini ise Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve İpek Filiz Yazıcı canlandırıyor. Ayaydın zengin iş insanı Timur Karatan’ı canlandırırken eşi Yasemin rolünde Pamuk, ilk evliliğinden kızı Gökçe Karatan karakterinde ise Yazıcı izleyicinin karşısına çıkacak.

Ana karakterler

Serkan Çayoğlu (Adem Şahin)

Melisa Aslı Pamuk (Yasemin Karatan)

Tayanç Ayaydın (Timur Karatan)

Nilperi Şahinkaya (Nevin Şahin)

İpek Filiz Yazıcı (Gökçe Karatan)

Nisa Sofya Aksongur (Ece Şahin)

Yardımcı karakterler

Devrim Nas (Özgür Haseki)

Nebil Sayın (Kunduzi)

Aziz Caner İnan (Bekir Tosun)

Furkan Kalabalık (Fatih Yılmaz)

YENİ HAYAT 3. bölümü bu akşam Kalan D ekranlarında yerini aldı. Yeni hayat 3. bölümü ilk başlarken daha herkesi üzdü. Gerek konusu gerekse de oyuncuları ile çok konululan dikkat çeken Yeni hayat izleyemeyenler için detayları sizlerle paylaştık Bakalım Yeni hayat 3. bölümünde daha ne olaylar yaşanacak 

Yeni Hayat 3. bölüm izle linkinde karşımıza neler çıkacak? Yeni hayat 3. bölüm fragmanı izle de neler yaşanacak 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı