Diziler neden yok? Kaç hafta daha olmayacak? Ne zaman başlayacak? her yerde aranmaya başladı. Her gün farklı farklı diziler izleyen vatandaşlar, diziler niçin yok ve bu hafta neden yayınlanmıyor soruları ile konuya dair bilgi edinmek istiyor.

iPhone 15 Üretmesi Kadar Maliyeti de Yüksek! Bu Model Apple'ı Çok Zorladı! iPhone 15 Üretmesi Kadar Maliyeti de Yüksek! Bu Model Apple'ı Çok Zorladı!

Diziler neden yok? Kaç hafta daha olmayacak? Ne zaman başlayacak? her yerde aranmaya başladı. Her gün farklı farklı diziler izleyen vatandaşlar, diziler niçin yok ve bu hafta neden yayınlanmıyor soruları ile konuya dair bilgi edinmek istiyor. Peki, diziler neden yayınlanmıyor? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler...DİZİLER NEDEN YOK?Reklam anlaşmaları ve planlamaların belirlenmesi sebebiyle her yeni yıl girişinde birkaç hafta ara veren diziler, bu yıl da aynı sürecin içerisinde yer alacak. Dizilerin yeni bölümleri birkaç hafta içinde yeniden ekranlarda olacak.Konuya dair detaylar geldikçe haberimizde yer vereceğiz.DİZİLER NE ZAMAN BAŞLIYOR?Her yıl uzun uzun aralar veren diziler, bu sezon anlaşmaya verdi ve maksimum 3 hafta ara verecek. Birçok dizi iki hafta arayla 2020'de tüm hızıyla devam edecek. Yeni sezonda en uzun arayı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 3 haftayla verecek.