Dizilerin sezon finali tarihleri 2022 yılı için merak ediliyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da bazı diziler sezon finaline ayrılıp ekranı ara verecek bazı diziler ise final yapacak. Peki dizilerin sezon finali tarihleri belli oldu mu? Yerli diziler ne zaman sezon finali yapacak?

TV ekranlarında her gün birbirinden iddialı dizileri izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Ancak yavaş yavaş yaz sezonu başlıyor ve diziler sezon finali arası verecek. Sevdikleri dizileri kaçırmadan takip eden izleyiciler ise dizilerin sezon finali tarihlerini merak ediyor ve arama motorunda da yoğun bir şekilde araştırıyor. Peki dizilerin sezon finali tarihleri belli oldu mu? Yerli diziler ne zaman sezon finali yapacak? 2022 dizilerin sezon finali tarihleri ve detaylar haberimizin devamında...

Dizilerin sezon finali tarihleri 2022

Televizyon ekranlarında her gün izlenme rekorları kıran dizilerin yavaş yavaş sezon finali tarihleri yaklaşıyor. Sezon finali tarihin ilk açıklayan dizi ise Fox TV'nin yasak Elma dizisi oldu. Yasak Elma dizisi 13 Haziran Pazartesi akşamı ekrana gelecek 146. bölümü ile sezon finali yapacak. Yasak elma gelecek sezonda ekranlarda olmaya devam edecek.

Fox TV'nin bu sezonun en iddialı dizilerinden biri olan ve izlenme rekorları kıran dizisi Mahkum da sezon finalinin tarihini açıklayan yapımlar arasında yer aldı. Mahkum dizisinin 24 bölümü ile 9 Haziran 2022 tarihinde sezon finali yapması bekleniyor. Ancak bir haftalık bayram arası verilmesi halinde bu tarih bir hafta ileri atılacak gibi görünüyor.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Pazar akşamları izleyicileri ekran başına kilitleyen Yargı dizisinin sezon finali de en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Yargı dizisi akıllara kazınacak bir sezon finali ile 5 Haziran 2022 gününde ekrana veda edecek. Yeni sezonda da bomba gibi başlamaya hazırlanan diziye yeni isimlerin katılacağı konuşuluyor.

dizilerin-sezon-finali-tarihleri-2022-yerli-diziler-ne-zaman-sezon-finali-yapacak-2022-2

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma'dan İlk Ayrılık Haberi! Berk Oktay Diziden Ayrılıyor! Berk Oktay Neden Ayrılıyor? Çağatay Ölecek mi? Yasak Elma'dan İlk Ayrılık Haberi! Berk Oktay Diziden Ayrılıyor! Berk Oktay Neden Ayrılıyor? Çağatay Ölecek mi?

Sezona biraz geç başlamasına rağmen iddialı bir başlangıç yapan üç kız kardeş dizisi şimdiden 2. sezon onayını alan yapımlar arasında yer aldı. Üç Kız Kardeş dizisi gelecek sezon da Salı akşamı ekranda olmaya devam edecek. Üç Kız Kardeş dizisinin 14 Haziran 2022 de 16. bölümü ile sezon finali yapacağı biliniyor.

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu yapımlarından olan Arka Sokaklar 16. sezonu ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Her hafta izlenme rekorları kıran dizi gelecek sezon onayını da şimdiden almış durumda. Kanal D Arka Sokaklar dizisi 10 Haziran tarihinde sezon finali yapacak ve gelecek sezon yeniden kaldığı yerden devam edecek.

Kanal D'nin sevilen yapımlarından Camdaki Kız dizisinin de sezon finali tarihi belli oldu. Camdaki Kız 9 Haziran 2022 tarihinde 46. bölümü ile sezon finali yaparak ekrana veda edecek.

Show TV'de yeni başlayan Baba dizisi de sezon finali tarihini açıklayan yapımlar arasında yer aldı. Yeni başlamasına rağmen sezon finali arası verecek olan Baba dizisi 7 Haziran 2022 tarihinde ekrana veda edecek. Ancak Baba dizisi hala 2. sezon onayını almış değil. 2. sezon senaryosu hazırlandıktan sonra Show TV'yi duruma göre karar verecek ve dizinin akıbeti netleşecek.

Yerli diziler ne zaman sezon finali yapacak 2022?

Yerli dizilerin sezon finali tarihleri kanallar tarafından yavaş yavaş açıklanıyor. Sezon finali tarihi açıklanan yerli dizi olması halinde haberimiz güncellenecektir...