Dizilmiş cesetler dehşete düşürdü

Yeni tip koronavirüsün yeni merkezi durumuna gelen Hindistan’da tüyler ürperten görüntüler ortaya çıkıyor.

Dünya 29.04.2021 - 04:23 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Hindistan’da tüyler ürperten görüntü ve haberlere her gün bir yenisi ekleniyor. Devlet bakan yardımcısı T. Mano Thangaraj’ın şahsi Twitter hesabında paylaştığı fotoğraflar kan dondurur nitelikte. Fotoğraflarda Covid-19 cenazelerinin yakılmak için ucu bucağı görünmeyen kuyruklarda bekletildiği görülüyor.

Yeni tip koronavirüsün yayılım hızı sebebiyle halkın ambulans bulamadığı Hindistan’da oksijen tüpleri bile karaborsaya düştü.

Hastaların acı ve çaresizlikten hastane pencerelerinden aşağı atlayarak intihar ettiği bilgilerinin geldiği ülkede, Covid-19’dan yaşamını yitirenler yakılmak için sıraya dizildi.

Krematoryumların tamamen dolu olması sebebiyle cesetler gelişi güzel yerlerde yakılmaya başlandı. Şehirlere, hakim bir yükseklikten bakıldığında sokaklardan yükselen dumanları görmek mümkün.

Başkent Yeni Delhi'de bulunan Sarai Kale Han krematoryumu içine 27 yeni platform inşa edilirken, buraların da dolması üzerine çevredeki parklarda 80 yeni platform oluşturuldu ve ölülerin bir bölümü de buralarda yakılıyor.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@