Dizipal kapandı mı, neden açılmıyor? Dizipal yeni güncel adres herkes tarafından merak ediliyor. Şimdi sorulan soru şu; Dizipal 187-188 ve Dizipal24 nasıl açılır, girilir?

Dizipal kapandı mı, neden açılmıyor? Dizipal yeni site ile ilgili vatandaşlar araştırmalar yapıyor. Bu anlamda herkesin bildiği gibi Exxen, Netflix ve Bluetv gibi ücretli olarak sonuluyor. Dizipal ise ücretsiz. Dizipal sitesi illegal yollarla içerikleri yayınlayan bir internet sitesi olarak biliniyor. Dizipal çoğu süre Netflix Türkiye uygulamasında yayınlanmayan dizi ve filmleri dahi içeriyor. Öncesinde dizipal, Dizipal 187-188 ve Dizipal24 gibi alan adları altında çalışan internet sitesi şimdilerde ise hangi alan adında çalıştığı hususu ile alakalı elimizde kesin bir bilgi yok. 

Dizipal 187-188 ve Dizipal24 nasıl açılır, girilir?

Dizipal sitesi açıldıktan kısa süre sonra çok ilgi görmüş lakin kapanmıştır. Bunun nedeni illegal olarak dijital platformlardaki içerikleri yayınlıyor olmasıydı.

Dizipal’a geçen haftalarda erişim engeli getirildi. Fakat derli toplu olarak erişim engeli getirilen adres her ay yenilenerek hizmet vermeye devam ediyor. Yasal olmaması sebebiyle resmi platformların engeline maruz kalan Dizipal’in milyonlarca takipçisi bulunmaktadır. Platform, sosyal medya hesaplarıyla da tanıtımlarını sürdürüyor.

Dizipal kapandı mı, neden açılmıyor? Dizipal yeni site

Dizipal aktif olarak hizmet vermeye devam ediyor. Erişim engeline rağmen değişik adresler üzerinden ziyaretçilerine içerik servisi yapan platform, yabancı dizi ve filmleri hem dublaj hem de altyazı olarak sunuyor.

Dizipal’ın güncel olarak hizmet verilen site adresine Google’den arama yaparak ulaşabilirsiniz. Ulaşamazsanız şayet Twitter https://twitter.com/hashtag/dizipal adreslerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Dizipal güncel Twitter adresi de araştırılmaktadır. Platform Facebook ve Instagram hesaplarının kapatılmasıyla eş güdümlü güncel olarak sadece Twitter’dan hizmet veriyor. Platformun Twitter’daki kullanıcı adı ise ‘@Dizipalk’ tır. Twitter adresinden Dizipal’ı takip etmek isteyenler arama kısmına ‘Dizipalk’ aratarak Dizipal resmi Twitter hesabına ulaşabilir.

Dizipal sitesi yakın bir zamanda kapanmış olup, yasa dışı içerik üretenler tarafından dizipal sitesi kurulmuştur. Dizipal sitesine de giriş yapılırken resmi bir site olmadığı hedefiyle giriş yapılması legal değildir. Dizileri ve filmleri Aralıksız izleyebilmeniz hedefiyle fiyatlı platformlarından izlemenizi nasihat ederiz. Dizipal dizi ve film fiyatsız izlemek isteyen pek çok yurttaşın uğrak noktası haline gelmiştir.