Özellikle 2013 yılı itibari ile Güldür Güldür Show ekibin "Yeter" adlı üyesi olarak doğal ve sempatik halleri ile gönülleri fetheden Doğa Rutkay, bu defa magazine "görgüsüzlüğü" ile düştü.

Başarılı ve bir o kdar da ünlü olan oyuncu Doğa Rutkay, uzun yıllardır Güldür Güldür Show ekibi ile sahnede izleyicileri kahkahalara boğarken uzun zamandır başka bir projede görülmemişti.

Güldür Güldür'ün Yeter'i Doğa Rutkay'ın eşi de ünlü çıktı! Görenler şaştı kaldı

Ancak en son Dedemin Fişi isimli sinema filmiyle 2016 yılında yine bir başarıya imza atan oyuncu, yazılı basında "Bir rüküş, biraz görgüsüz!" manşetleri ile çok yakında yeni bir sinema filminde olacağını duyurdu.

Güldür Güldür Show ekibiyle röportaj | Yaşam

Filmde canlandıracağı karakteri “Bir sinema filmi, haftaya başlıyoruz. Güzel bir heyecan. Çok bana benzemeyen bir karakterde göreceksiniz. Biraz rüküş, biraz görgüsüz ama güzel bir komedi filmi olacak” diyerek anlatan Doğa Rutkay, sevenlerini şimdiden bu süprizlerle heyecanlandırdı.

Canay Video Blog: Doğa Rutkay Bacak Frikikleri HD Video - Güldür Güldür Show Tv

Bu arada yeni sinema filminde de yine çocukluk arkadaşı Ali Sunal ile birlikte kamera karşısına geçeceklerini de söyleyen Doğa Rutkay, kadronun kurulma aşamasında olduğunu açıkladı.

Ve Yargı Dizisinde Final Kararı Açıklandı! Reyting Savaşına mı Yenildi? Neden Final Kararı Aldı? Final Bölümü Ne Zaman? Ve Yargı Dizisinde Final Kararı Açıklandı! Reyting Savaşına mı Yenildi? Neden Final Kararı Aldı? Final Bölümü Ne Zaman?