Doğalgaz Fatura Ödemeleri İçin 3 Taksit Yapma Fırsatı

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Kış aylarının yaklaşmasıyla doğalgaz faturaları artış göstermeye başladı. ING bank, müşterilerine kolaylık sağlamak adına bu dönemde faturaların taksitlendirilmesine olanak tanıyan bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında, kredi kartı başvurusu yapan ve onay alan müşteriler, 2023 Mayıs ayına kadar İstanbul'da İGDAŞ doğalgaz faturalarını taksitle ödeyebilecekler. Kampanya, online veya İGDAŞ veznesi üzerinden yapılan başvurular için geçerli olup ücretsiz olarak taksitlendirilebilecektir. Ayrıca fatura ödeme işlemleri İGDAŞ veznesi veya İGDAŞ'ın internet sayfası aracılığıyla gerçekleştirilebilecektir.

İGDAŞ 3 Taksit Kampanyasına Nasıl Başvurulur

Doğalgaz faturalarınızı 3 taksit seçeneğiyle ödeyebilirsiniz. Kampanyaya dahil olmak isteyenler, BOL GAZ yazıp 2205'e SMS göndererek başvuru yapabilirler. 1 Ekim'de başlayan kampanya 31 Mayıs 2023 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında en fazla 3 taksit ücretsiz olarak uygulanabilmektedir. Fatura ödemeleri elden yapılmadığı veya otomatik ödeme talimatı verilmediği sürece kampanyadan yararlanılamaz.

İGDAŞ 3 Taksit Kampanyasının Şartları Nelerdir?

ING bankası, İstanbul'daki İGDAŞ doğalgaz faturalarının ödemesini kolaylaştırmak için mobil uygulaması üzerinden taksitlendirme kampanyası düzenliyor. Kampanyaya katılmak için kartın bağlı olduğu cep telefonu numarası üzerinden başvuru yapmak gerekiyor. Kampanyaya katıldıktan sonra, tüm İGDAŞ doğalgaz fatura ödemelerinde 3 taksit fırsatından yararlanılabilir. Kampanyaya sadece bir kez başvuru yapılması yeterlidir ve 31 Mayıs 2023 tarihine kadar tüm fatura ödemeleri 3 taksite bölünebilir. Ancak, bu kampanya sadece ING bankası müşterileri için geçerlidir.