Yapı Kredi'nin fatura desteğine dair bilgiler aktarıldı. 150 TL'lik yardımdan faydalanmak isterseniz elinizi çabuk tutun. Kampanyada fatura yardımı sağlanacak. İşte kampanya şartları ve çok daha fazlası haberimizde yazıyor...

Doğalgaz, elektrik, su ve pek çok fatura türünde inanılmaz zamlar yapıldı. Öyle ki artık fatura ödemek fazlasıyla maliyetli hale geldi. Enerji piyasasındaki değişim bu süreci hızlandırdı. Ancak devletin sağladığı fatura desteğinden faydalanmak isterseniz başvuruda bulunabilirsiniz. Bununla birlikte yalnızca devlet desteği değil aynı zamanda bankadan gelen desteği de değerlendirmek mümkündür. Kampanyaya katılmanız halinde fatura desteği alabiliyorsunuz.

IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak! IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak!

Yapı Kredi Fatura Yardımı

Yapı Kredi, müşterilerine yönelik fatura yardımını sürdürüyor. Bu süre zarfında da hangi şartların karşılandığında kaç TL yardım yapılacağı da açıklanmakta. Bankanın fatura desteğinden faydalanmak için elinizi çabuk tutun. 150 TL'lik destek de aranan şartlar nelerdir?

Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Verin

Otomatik fatura talimatı vermeniz durumunda sizler de Yapı Kredi'nin desteğinden yararlanabilirsiniz. Üç farklı otomatik ödeme talimatı sonrasında 150 TL ödemenin sahibi olacaksınız. Bununla birlikte kampanyadaki son tarih de belli oldu. 

Başvurular Ay Sonuna Kadar Sürecek

Yapı Kredi otomatik fatura ödeme talimatı ile birlikte verilen 150 TL kampanyası, 31 Ocak 2023 tarihine kadar sürecek. Dolayısıyla bu kampanyayı değerlendirenler rahat bir nefes alacak. Söz konusu gelişmeyle birlikte faturanıza destek sağlayacak bu ödemeyi bankadan alabilirsiniz.