Şubat ayı zam ayı olmaya devam ediyor. Avrasya Tüneli, Şeker vs derken doğal gaza da zam geldi. BOTAŞ'ın açıklamasına göre Şubat 2021'de yeni zam yapıldı.

Kış ayının ortasında vatandaşa bir kötü haber daha. Havalar yeni yeni soğumaya başlar başlamaz doğal gaza bir yeni zam daha yapıldı.


Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, işsizlikle, sokakta ve evde dan güvenliği olmamadan yaşamasına rağmen en çok vergiyi veren vatandaşlardan biri. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları zam üzerine zam yükü ile yaşamaya ise devam ediyor.

BOTAŞ'tan yapılan açıklamaya göre şubat 2021'de konut, ticarethane, sanayi ve elektrik üretim santralleri abone gruplarına yüzde 1 zam yapıldı. Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. yeni zammı kurumsal internet sitelerinden açıkladı!BOTAŞ'tan yayımlanan duyuruda Şubat ayı tarifesinde konut tüketicileri için uygulanan tarifeye yüzde 1 zam yapılarak 1000 metreküp doğalgaz için 1276 TL fiyat biçildi.

BOTAŞ'tan yayımlanan duyuruda Şubat tarifesinde ticarethaneler için 1000 metreküp doğalgaz satış fiyatını yüzde 1 artışla 1428 TL'ye yükseltti. Organize sanayi bölgelerinde ise 1420 TL oldu. Elektrik üretim santrallerinde ise  1000 metreküp doğalgaz tarifesi 1428 TL oldu.