Doğduğun Ev Kaderindir 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 4 Kasım 2020 Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Doğduğun Ev Kaderindir 18.

Doğduğun Ev Kaderindir 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 4 Kasım 2020 Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Doğduğun Ev Kaderindir 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yayınlandığı gün rekorlar kıran Doğduğun Ev Kaderindir 18. bölüm fragmanı neler olacak?

Doğduğun Ev Kaderindir 18. Bölüm Fragmanı


Ekranların sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir heyecan dolu bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Merakla beklenen Doğduğun Ev Kaderindir 18. Bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Doğduğun Ev Kaderindir 18. Bölüm fragmanında neler yaşandı? Mehdi ve Zeynep neden kavga ediyor? Barış’ın sürprizi ne olacak? İşte detaylar…


Doğduğun Ev Kaderindir 18. Bölüm Fragmanı 4 Kasım 2020


TV8’in ilgiyle takip edilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Çarşamba akşamları seyirci karşısına çıkan dizi, yaşanmış bir hayat hikayesini anlatılıyor. Başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un yer aldığı diziye Engin Öztürk’de dahil oldu. Barış karakterini canlandıran Engin Öztürk, başarılı bir avukat olarak karşımıza çıkıyor. Barış’ın yanında çalışmaya başlayan Zeynep, hayallerine bir adım daha yaklaşmıştır. Çocukluğundan itibaren türlü haksızlıklara uğrayan Zeynep, avukat olma yolunda ilerlemektedir. Zeynep’in çok ünlü bir hukuk firmasında işe başlaması Mehdi’yi rahatsız eder.Zeynep ve Mehdi arasındaki sosyal statü farkının etkisi hissedilmeye başlar. Zeynep’i eve kapatarak işe gitmesini engellemeye çalışan Mehdi, hatasının farkına varmıştır. Lakin, sahiplenici ve korumacı tavrını sürdürmekte ısrar eder. Barış ve Zeynep’in bir dava için yurt dışına gitmesi gerekmektedir. Mehdi, bu haberi duyunca deliye döner. Zeynep’e işi bırakması yönünde baskı uygulamaya başlar. Zeynep, Mehdi’yi defalarca affetmiştir. Lakin, son yaptıkları bardağı taşıran damla olur. Heyecanın hiç eksik olmadığı Doğduğun Ev Kaderindir 18. Bölüm fragmanı yayınlandı. Barış, Zeynep’in işi ve özel hayatı arasında kaldığını fark etmiştir.

Karşı Karşıya Programını Sunan Esra Ezmeci "Kadına Şiddet" Şikayetine Gülümsemesi İle Şaşırttı! Şiddeti Görmezden Geldi Karşı Karşıya Programını Sunan Esra Ezmeci "Kadına Şiddet" Şikayetine Gülümsemesi İle Şaşırttı! Şiddeti Görmezden Geldi

Bu konuda Zeynep’e önemli uyarılarda bulunmayı ihmal etmez. Benal’in hamilelik sürecinde aşerme durumları başlamıştır. Mehdi, karnında bebeğini taşıyan kadınla ilgilenmeyi görevi olarak görmektedir. Burhan, mahalle içerisindeki egemenliğini artırmak için harekete geçer. Mehdi’nin işleri azalmaya başlamıştır. Bu durum maddi olarak zorluk çekmelerine neden olur.