Doğduğun Ev Kaderindir Final Bölümü Açıklandı!

Doğduğun Ev Kaderindir hayranlarına kötü haber! TV8'in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir final tarihi duyuruldu.

Dizi Haberleri 03.05.2021 - 12:15 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Demet Özdemir ve Engin Öztürk'ün başrollerinde yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ekranlara veda ediyor. Gülseren Budayıcıoğlu eseri olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi dinali açıklandı. 

İbrahim Çelikkol'un ayrıldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ayrılık sonra daha fazla dayanamadı. Bu sezon Gülseren Budayıcıoğlu'nun eserlerinin ekranları kapladığı ilk dizilerden biri olan ve 2019 yılında seyirci ile buluşan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ekranlara veda ediyor.

FİNAL AÇIKLANDI

42. bölüm fragmanı yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin final tarihi de açıklandı. Mehdi ve Zeynep'in aşkını anlatan dizi son bölümlerde Zeynep'in Mehdi gibi kadına eziyet bir karaktere aşık olması ve iyi insan olarak lanse edilmesi tepki görümüştü. Dizi ekranlara veda etmeye karar verdi. İbrahim Çelikkol'un diziden ayrılması sonrası düşünülenden daha az süren Doğduğun Ev Kaderindir hayranlarına veda ediyor.

Demet Özdemir ile Engin Öztürk'ün başrolünü paylaştığı "Doğduğun Ev Kaderindir" dizisi final bölümü açıklandı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi geelcek hafta ekranlara veda ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir 43. bölümde seyircisine elveda dieyecek.

DEMET ÖZDEMİ YENİ FİLMDE!

İbrahim Çelikkol diziden ayrılır ayrılmaz Netflix'te yeni bir dizi ile anlaşma yapmıştı. Dizinin diğer başrolü Demet Özdemir'de Doğduğun Ev Kaderindir final yapması ile birlikte yeni bir filme imza attı. 

Demet Özdemir "Aşk Taktikleri"  adlı filmde Aslı karakterine hayat verecek. Emre Kabakuşak'ın yöneteceği, Pelin Karamehmetoğlu'nun ise yazdığı filmde Özdemir'in partneri Şükrü Özyıldız olacak. Son olarak Akıncı dizisiyle ekranlara gelen Özyıldız, Kerem karakterine hayat verecek.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@