TV8 fenomen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir sürpriz ayrılık! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi ölerek diziye veda ediyor! Dizinin başrol oyuncusu olan İbrahim Çelikkol şok vedası bu hafta gerçkeleşecek. Doğduğun Ev Kaderind

Aziz Dizisinde Ortalık Karıştı! Restleşme mi Yaşandı? Murat Yıldırım Diziden Ayrılmayacak! Ama Sorular Çoğaldı! Aziz Dizisinde Ortalık Karıştı! Restleşme mi Yaşandı? Murat Yıldırım Diziden Ayrılmayacak! Ama Sorular Çoğaldı!
TV8 fenomen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir sürpriz ayrılık! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi ölerek diziye veda ediyor! Dizinin başrol oyuncusu olan İbrahim Çelikkol şok vedası bu hafta gerçkeleşecek. Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi ölerek diziye veda edecek!

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi öldü mü?

TV8 çok sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir kötü haber geldi! Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrolü diziye veda ediyor! Peki Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi neden ayrılıyor! Doğduğun Ev Kaderindir hayranlarına çok üzecek haber geldi!

Doğduğun Ev Kaderindir final yapıyor!TV8 fenomen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi'nin ölmesini kimse anlayamamıştı. Sette bir problem mi oldu İbrahim Çelikkol apar topar neden diziden ayrılıyor sorusu cevap buldu! Doğduğun Ev Kaderindir hayranlarına kötü haber geldi! Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yayından kaldırılıyor!

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi bitiyor!

Bu hafta ekranlara gelecek yeni bölüm sonrası Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin akıbeti belli oldu! Doğduğun Ev Kaderindir son 5 bölüm! Doğduğun Ev Kaderindir dizisi Mayıs ayının başında final yaparak ekranlara veda ediyor! Mehdi ölmesi de kitaba göre ilerliyor! Doğduğun Ev Kaderindir dizisi için final kararı TV8'den geldi ancak yeni bir proje ile de görüşülüyor!

Doğduğun Ev Kaderindir neden bitiyor?

Şu sıralar Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı ve Camdaki Kız gibi dizileri hazırlayan yapım şirketi, hem yüksek maliyet hem çarşamba akşamları Sadakatsiz ve Kuruluş Osman dizilerin yüksek izlenmesi nedeniyle final kararı aldı! Dizinin gelecek sezon yayınlanmayacağı ancak TV8 ekranlarına aynı yapım şirketi bir sürpriz proje daha hazırladığı öğrenildi!

Yeni uyarlama geliyor! Demet Özdemir olacak gibi!

Yine bir kitaptan uyarlanacak dizi için Acun Ilıcalı çarşamba gününe dizi koymaya kararlı. Başrollerinde yine Demet Özdemir olduğu yeni dizi için anlaşmalar sağlanmak üzere. Bu proje olmazsa yine başka bir yapımcının muhteşem bir dizisi çarşamba akşamları gelecek sezon TV8 ekranlarında olacak!

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi ölüyor!