TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir son olarak 30. bölümüyle ekranlara geldi.

TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir son olarak 30. bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerini Demet Özdemir, Engin Öztürk ve İbrahim Çelikkol'un paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir'de Zeynep'in Mehdi'yle sürekli ilgilenmesi hatta bu konuda Barış'a yalan söylemesi izleyicileri çıldırttı. Herkes Zeynep için "Sakine'nin diplomalı hali" gibi yorumlar yaptı. İşte detaylar...

Çarşamba akşamının sevilen dizilerinden Doğduğun Ev Kaderindir, 3 Şubat akşamı yayınlanan 30. bölümüyle fena reytingler elde etmedi. Ancak dizide son birkaç haftadır oldukça rahatsız edici gelişmeler yaşanıyor. Zeynep ve Barış'ın arasının giderek iyi olması ve aşklarının büyümesini siteyen izleyiciler, her seferinde bir engelle karşılaşmaktan adeta yoruldu. Demet Özdemir'in hayat verdiği Zeynep'in Mehdi ile boşanmaya karar verdiğinden beri sergilediği güçlü kadın profilinin yok oluşu ve onun yerine sürekli bahaneler üreten bir Zeynep'in gelmesi herkesi rahatsız etmeye başladı.


Sakine'nin diplomalı hali Zeynep!


Mehdi'nin hapse girmesi ve sonrasında başına gelenlerden kendini sorumlu tutan hatta vicdan azabı çeken Zeynep'in kendi geleceğini bile riske atması izleyicileri kızdırmaya başladı.

Doğduğun Ev Kaderindir izleyicileri konuyla ilgili, "Zeynep, Barış'ı hak etmiyor" gibi yorumlar yaparak Zeynep'e karşı tavır aldı hatta bazıları da Emine'nin daha önce Zeynep'e söylediği; “Sakine annenin diplomalı haline dönüşmek için mi bu kadar okudun Zeynep?” sözünü sosyal medyada kullandı.


Doğduğun Ev Kaderindir izleyicisi kazan kaldırdı


Öte yandan Zeynep için çırpınan hatta ölümü bile göze alan Barış'ın sırf fazla güvendiği için üzülmesi izleyenleri adeta yıkarken; Zeynep'in Barış için değil de kendisini eve kitleyip işe yollamayan hatta neredeyse onu öldürecek olan Mehdi için canla başla mücadele etmesine tahammül edemiyor. Bu nedenle Zeynep'in bu halleri sosyal medyada sık sık konu oluyor. Hatta "Herkese prenses olan Zeynep, Barış'a şeytan maşallah", "Ne Barış'sız ne de Mehdi'siz bu nasıl aşk üçgeni" gibi yorumlar yapıldı.