TV8'in çok sevilen dizilerinden biri olan Doğduğun Ev Kaderindir 17 Şubat Çarşamba akşamı 32. bölümüyle ekranlara geldi.

TV8'in çok sevilen dizilerinden biri olan Doğduğun Ev Kaderindir 17 Şubat Çarşamba akşamı 32. bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerini Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol ve Engin Öztürk'ün paylaştığı dizide Mehdi'nin hapisten çıkmasıyla Zeynep için kabus dolu günler başladı. Bambaşka bir hayata adım atan Mehdi, karanlık işlere bulaştı. Bu nedenle korkan Zeynep ise Nermin annesinin evinin önünde motorlu biri tarafından saldırıya uğradı. Patlayan silah kimi vurdu görünmedi. Bunun ardından Doğduğun Ev Kaderindir kim öldü? Sakine mi Nermin mi aranmaya başladı. İşte detaylar...Doğduğun Ev Kaderindir 32. bölümde; Zeynep en nihayetinde Mehdi'yi hapisten çıkardı. Ancak Mehdi'nin hapishanedeki ağabeyi ondan işleri devralmasını isterken; herkes için korku dolu günler başladı. Bir düzine adamla gezen Mehdi, Zeynep'i tedirgin ederken, Barış ise ona ulaşmak için yollar arıyordu. Öte yandan Nermin'in servetine yeniden kavuşması Zeynep için anneleri arasında bir tercih yapmasına neden oldu. Sakine annesine hiçbir şeyden mutlu olmadığı için kızan Zeynep, Nermin ile gitmek istediğini söyledi. Sabah evden çıkan Nermin ve Zeynep tam eve girecekken arkalarında Sakine geldi. Kızına gitmemesi için son bir kez dil döken Sakine tam yanlarına gittiğinde motorlu biri geldi ve silah doğrultu. Nermin, Sakine ve Zeynep yan yanayken silah patladı. Haliyle Doğduğun Ev Kaderindir vurulan kim? Zeynep mi, Sakine mi, Nermin mi? araştırılmaya başlandı.

Doğduğun Ev Kaderindir kim öldü?


Henüz bu konuyla ilgili ir şey söylemek zor. Çünkü kim vurulduğunu ya da öldürüldüğü açık edilmedi. Ancak tahminlerimize göre Sakin vurulacak. Ağır yaralanacak Sakine, yoğun bakımda ölüm savaşı verirken Zeynep de annesini üzdüğü için vicdan azabı çekecek. Tabii bunu Mehdi'nin yaptığı düşünülecek ve ortalık daha da karışacak.


Doğduğun Ev Kaderindir Sakine kimdir?


Doğduğun Ev Kaderindir'de Sakine kocası Bayram'dan çok çekmiş yıllarca eziyet görmüş ve dayak yemiş bir kadındır. Babasını dinlemeyip Bayram'la evlendiği için ailesine geri de dönememiştir. Öte yandan büyük kızı evden kaçmış, biricik oğlunu da fakirlikten kaybetmişti. Zeynep'i de kaybetmek istemeyen Sakine onun iyi bir hayatı olsun diye Nermin'e evlatlık vermiştir. Sonradan bu kararından da pişman olan Sakine, Zeynep'e yıllarca kendini acındırmıştır. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Sakine karakterine Zuhal Gencer Erkaya hayat veriyor.

Erkaya 1961 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Usta oyuncu ilk kez Gecenin Öteki Yüzü adlı dizi ile 1987 yılında ekranlardaki yerini almıştır. Erkaya daha sonra Sarı Tebessüm adlı sinema filminde yer almıştır.

Daha sonraki yıllarda Hanımın Çiftliği dizisinde Zehra karakteriyle tekrar adını duyuran usta oyuncu son olarak Gülizar adlı dizide Candan karakterini oynamıştı. Usta oyuncu şimdi ise TV 8’i başarılı dizisi Doğduğun Ev Kaderindir’de Demet Özdemir’in oynadığı Zeynep karakterinin annesi Sakine olarak karşımıza çıkıyor.