Tv8 ekranlarında bugün başlayan Doğduğun Ev Kaderindir isimli dizinin tekrarı ne zaman yayınlanacak merak ediliyor. Doğduğun Ev Kaderindir tekrarı ne zaman hangi gün saat kaçta sorularının yanıtını merak edenler için detayları sizler için derledik.

Tv8 ekranlarında bugün başlayan Doğduğun Ev Kaderindir isimli dizinin tekrarı ne zaman yayınlanacak merak ediliyor. Doğduğun Ev Kaderindir tekrarı ne zaman hangi gün saat kaçta sorularının yanıtını merak edenler için detayları sizler için derledik. Tv8 ekranlarında 25 Aralık Çarşamba günü yayın hayatına başlayan dram dolu bir aile hikayesi dizisinin tekrarı ne zaman olacak ne zaman yayınlanacak?  Hangi günlerde ve saatlerde Tv8'de yayınlanacak sitemizde sizler için paylaştık.

TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı! TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı!


Doğduğun Ev Kaderindir isimli dizinin tekrarı ne zaman hangi gün saat kaçta?Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin ilk bölümü 25 Aralık Çarşamba günü Tv8'de başladı. Zeynep'in iki arada bir derede kalmışlığı ve Mehdi ile yollarının kesişmesini anlatan dizi çok beğenilecek gibi görünüyor. İlk bölümü ile oldukça iyi tepkiler alan yeni dizi Doğduğun Ev Kaderindir izlemeyenler ya da kaçıranlar, ve dizinin tekrarını izlemek isteyenler için Tv8'de tekrarları ne zaman yayınlanacak merak konusu oldu.  Tv8'den aldığımız yayın akışı bilgilerine göre dizinin tekrarlarını ve hangi gün hangi saatte yayınlanacağına buradan ulaşabileceksiniz.

Tv8'in bu sezon elinde bir dizi yoktu. Acun Ilıcalı'nın da geçtiğimiz gün açıkladığı gibi, Doğduğun Ev Kaderindir kanalın tek dizisi olacak. Böylece Tv8 ekranlarına taze kan geldi. Dizinin ilk bölümü 25 Aralık Çarşamba akşamı ekranlara geldi. Hal böyle olunca tekrarları ne zaman yayınlanacak? çok merak edildi.Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin tekrar gün ve saatleri şu şekilde belirlenmiş bulunuyor:Doğduğun Ev Kaderindir 25 Aralık Çarşamba Saat 22.30

Doğduğun Ev Kaderindir 26 Aralık Perşembe 00.15

Doğduğun Ev Kaderindir 27 Aralık cuma Saat 16.00

Doğduğun Ev Kaderindir 28 Aralık Cumartesi Saat 14.40

Doğduğun Ev Kaderindir 29 Aralık Pazar Saat 02.20

Doğduğun Ev Kaderindir 30 Aralık Pazartesi Saat 00.20