Türkiye'nin en güzel köşelerinden birinin daha SİT Koruma Satatüsü değiştirildi... Doğru Soru ise "Bu Nefret Yeşile mi Yoksa Türkiye'ye mi?" oldu...

Türkiye'nin en güzel köşelerinden birinin daha SİT Koruma Satatüsü değiştirildi... Doğru Soru ise "Bu Nefret Yeşile mi Yoksa Türkiye'ye mi?" oldu...

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Ormanı, koyları, plajları ile Türkiye’nin en güzel köşelerinden biri olan Muğla'nın Ortaca ilçesindeki Sarıgerme bölgesinde, az yoğunluklu yerleşim, turizm tesisi, yat limanı hatta madencilik faaliyetleri yürütülebilecek dendi.

Ne uğruna olduğu yine dillendirilemeyen bir kararla Türkiye’nin nadide köşelerinden birinde daha doğal koruma statüsü değiştirildi. Buna göre güzelim bölge, “Doğal Sit-Nitelikli Doğal Koruma Alanı” ve “Doğal Sit-Sürdürülebilir Koruma ve Kontrollü Kullanım Alanı” olarak tescil edildi.

UFUK YURTSEVEN : MUĞLA DALAMAN SARIGERME

İhanet kararını 11 Mart 2022 günü Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un imzaladı.

Bu kararın yeşile olan düşmanlıktan mı yoksa Türkiye'ye olan nefretten mi kaynaklandığı ise sosyal medyada gündem oldu. Ki zira artık gelinen noktada "cehalet" ve "vizyonsuzluk" bahanelerini geçeli çok oldu.

Sarıgerme'nin Gezilecek Yerleri ve Konaklama Seçenekleri - Muğla Yenigün Gazetesi

Sarıgerme Nerede? Sarıgerme'ye Nasıl Gidilir? Sarıgerme Hakkında Bilinmesi Gerekenler - Seyahat Haberleri