Elinde dolar alanlar, dolar almak isteyenler için çok önemli haberler gelmeye devam ediyor. Elinde 1 dolar olan bile baksın

Akbank 200 bin TL ödeme hazırladı! TC kimlik numarasına göre bu ay sonuna kadar ÖDENECEK! Akbank 200 bin TL ödeme hazırladı! TC kimlik numarasına göre bu ay sonuna kadar ÖDENECEK!

Elinde 1 dolar olan bile baksın... Dolar alanlar, satanlar bu tarihi bekliyor! O tarihte şaha kalkacak! Alım gücünün azalması sonucu bu küçük esnafın satışlarını da azaltmıştır. Fiyatların artışı ile malını yerine koymayan birçok esnaf elindeki sermayedeki kayıplarını karşılayamaz duruma gelmiştir.

Toplumun her kesimi bu dönemde maddi zararlar görmektedir. Doların içinde bulunduğu durum aslında ülke ekonomisinin içinde bulunduğu durumun aynası olarak gösterilmektedir.

Çok Büyük Kur Artışı Bekleniyor

Gelecek günlerin fırtınalar getireceği düşünülmekte. Ekonomistler çok büyük bir artış ile doların herkesi şaşırtacağını bildirmekteler. 2023 seçim öncesi alınan tedbirlerin olumsuzluklara sebep olduğu düşünülmektedir.

2023 yaz sonunda artışın çok büyük ivme kazanıp, işin 33- 34- 36 sınırlarını zorlaması beklentisi piyasayı karıştırmıştır. Birçok yatırımcı yatırımlarını dolarda tutmanın çok daha fazla getirisi olacağını düşünür hale getirmiştir.

Yatırımların azalması da doların gidişini bu şekilde etkileyecek gibi görünüyor. Bu konuda devletin nasıl bir tedbir alacağı da merak konusu olmaya devam ediyor.

ilan365.net özel haber