Dolar, euro ve sterlin gibi döviz kurları çok sık takip edilirken bir yandan da altın ve gümüş fiyatları da yatırımcıların gündem odağı olmaya devam ediyor.

Uzmanlar piyasalardaki son gelişmeleri meraklıları için değerlendirerek önemli analizler yapıyor. Dolara yatırım yapan kişiler için uzman isimlerden flaş açıklamalar geldi. Öte yandan analistler dolar için kritik tarihi açıkladı.

Dolar için tarihi gün! Zirve yapacağını duyan şoktan şoka giriyor. 20 TL'yi aşacak. Küresel piyasalarda peşi sıra yaşanan değişimler heyecanla takip ediliyor. Dolar ve euroda kritik gelişmeler yaşanırken FED'in tekrar faiz artırabileceğine dair beklentiler euro ve diğer para birimlerinin değer kaybetmesine neden olacak. Öte yandan altın fiyatları da bu gelişmeden etkilenecek. Ons altın fiyatı dolar karşısında değer kaybedecek.

En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti! En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti!

KRİTİK TARİH AÇIKLANDI

Milyonlarca kişi Amerikan Merkez Bankası'nın (FED) açıklayacağı faiz kararına odaklandı. Geri sayım sürüyor...

FED'İN FAİZ BEKLENTİSİ 

ABD Merkez Bankası'nın (FED) Kasım ayında üst üste 4. kez faiz oranını artırması bekleniyor. Bu oran 75 baz puan olacak.

FAİZ ARTARSA NE OLACAK?

FED'in faiz artırma kararı doların euro başta olmak üzere tüm para birimleri ve altın karşısında değer kazanacağı anlamına geliyor.

20 TL'Yİ AŞACAK İDDİASI

Selçuk Geçer FED'in alacağı kararın ardından doların 20 TL'yi geçebileceğini iddia ederek herkesi şaşırttı.