Dolar kuru ülkemizde artmaya devam ediyor. FED'in faizi arttırması sonrasında artış sürecek gibi. İlan365.net olarak detayları araştırdık.

Son noktayı koydu! Doları olanlar herkes hemen baksın... Dolar kahini doların 45 TL olacağı net tarihi açıkladı! Ünlü ekonomist daha önce dolarla ilgili olarak 20 ve 30 TL’ye kadar yükselebileceğini söylemişti. Ayrıca var olan enflasyonun daha da artış göstereceğini ve bu durumun insanları kötü etkileyeceğini de açıklamıştı. Günümüzdeki ekonomik duruma bakıldığında Geçer’in söylediklerinin doğru olduğu anlaşılabiliyor.

Piyasayı doğru bir şekilde okuyan ve insanları doğru yönlendiren bu isim varlıkların korunmasına dair tavsiyelerde bulundu. Bu tavsiyelere uyanların kazançlı çıktığı görülmektedir. Bu sebeple Selçuk Geçer açıklama yaptığında onu takip edenlerin sayısı çok fazla olarak görülüyor.

3 banka birleşti: Bankamatik kartınıza 100.000 TL ödeme yapıyor! Başvurular başladığı gibi sistem kilitlendi 3 banka birleşti: Bankamatik kartınıza 100.000 TL ödeme yapıyor! Başvurular başladığı gibi sistem kilitlendi

Dolar Alıp Başını Gidecek!

Ekonominin olumsuz havasında insanların yatırımlarını akıllıca yönetmesi oldukça önemlidir. Tasarruflar altın, emtia ve döviz gibi alternatiflerde tutulabilir. Selçuk Geçer’e göre dolar büyük getirisi olan bir araç olacak.

Ciddi bir yükselişin beklendiği dolar kuru ülke için sıkıntı olsa da kar elde etmek isteyenler için ideal bir araç olacak gibi görünmektedir. Elinde dolar tutanlara kritik bazı uyarılar yapan isim enflasyon rakamlarına dikkat çekti. 

ilan365.net özel haber