Dolar kuru ile ilgili ardı ardına açıklamalar yapılıyor. Bu anlamda ünlü ekonomist Selçuk Geçer yeni tahminleriyle ön plana çıkıyor.

Ziraat Bankası kendi Bankası'ndan emekli maaşı alan vatandaşlara 20.000 TL ödeme yapıyor Ziraat Bankası kendi Bankası'ndan emekli maaşı alan vatandaşlara 20.000 TL ödeme yapıyor

Elinde 1 doları olan bile hemen baksın... Dolara fısıldayan adamdan felaket senaryosu! O tarih işaret edildi! Doları adım adım her şeyiyle bilen Selçuk Geçer yeni tahminleriyle ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Geçer kritik tarihi verdi. Verilen tarih herkesin heyecanlanmasında etkili oluyor. Ünlü analizci paylaşmış olduğu rakamlarda yıl sonuna işaret ederek yıl sonuna doğru rakamların 20 seviyesini geçeceğini belirtti. 

Yapılan ekonomi yorumlarının farklılığı yatırımcıların biraz kararsız kalmasına sebep olsa da herkes kendi yatırımlarından sorumlu olacağı için bu konuda son karar yatırımcıların kendisine aittir. Selçuk Geçer de yaptığı yorumları dayanak yaparak yatırım yapılmaması konusunda takipçilerini uyarıyor. Bunun yanında Selçuk Geçer’in yorumlarının da doğru çıktığını unutmamak gerekiyor.

FED Etkili Oluyor!

Geçer son günlerde yaşanan FED merkez bankası kararlarıyla beraber dolardaki sert yükselişim faiz baskılamasıyla beraber devam edeceğini dile getirdi. Faizlerde yaşanan gelişmeler dolar kurunu artıran en önemli sebepler arasında bulunuyor. Dolarda yaşanan gelişmeler son günlerde hızlanmış ve kişiler bu alandaki hizmet kapsamında dolar almaya özen göstermiş durumdadır. Böylelikle her açıdan kişiler bu süreçte yüksek orandan kar imkanına sahip olma fırsatına sahip oluyor.

ilan365.net özel haber