Donald Trump eşi kimdir? Donald Trump eşleri kimdir? Donald Trump kaç evllilik yaptı? Donald Trump kimlerle evlendi. Donald Trump evli mi sorularını sizler için hazırladık.

Emekliye yüzde 30 zam verileceği açıklandı! Emekliler bu habere bayram edecek! Emekliye yüzde 30 zam verileceği açıklandı! Emekliler bu habere bayram edecek!

Eski ABD Başkanı Donald Trump'ın şimdiye kadar evlendiği, boşandığı eşleri kimler? Donald Trump'ın eski eşi Ivana Trump'ın ölümünün ardından eski ABD Başkanının eşleri araştırılıyor. Donald Trump kimlerle evlendi? Donald Trump'ın eşleri kimler? Bu soruların yanıtı haberimizde sizlerle...

Başkanlığı döneminde her hareketiyle gündem olan ve kendine has tavırlarıyla halen daha dünya gündemini meşgul etmeyi başaran eski ABD Başkanı ve aynı zamanda ünlü iş adamı Donald Trump'ın eski ve ilk eşi Ivana Trump'ın hayatını kaybettiği açıklandı. 73 yaşında kalp krizi nedeniyle vefat ettiği duyrulan Ivana Trump'ın ardından internette kullanıcılar da araştırmalara başladı. Eski Abd başkanı Donald'ın eşleri kimler? Donald Trump kimlerle evlendi? Bu soruların yanıtları araştırılıyor.

Donald Trump Eşleri Kimler? Kimlerle Evlendi?

Donald Trump'ın ilk eşi Ivana Trump. Bugün, 73 yaşında hayata gözlerini yumduğu açıklanan Ivana Trump ile Donald Trump'ın evliliği 1977 yıllarında başladı. 1977'de dünya evine giren ikili 1992'de ise boşandı. Donald Trump ile Ivana Trump'ın Eric, Ivanka ve Donald Trump Jr. isminde üç ortak çocukları bulunuyordu.

Donald Trump, Ivana'dan boşandıktan yalnızca 1 yıl sonra, 1993'te hayatını Marla Maples ile birleştirdi. Amerikalı oyuncu ve televizyon yıldızı olan Marle Maples ile Donald Trump'ın Tiffany Trump adında ortak bir kızları bulunuyor. Donald Trump - Marle Maples evliliği ise yalnızca 6 yıl sürdü ve çift 1999'da boşandı.

Donald Trump ikinci evliliğinin de hüsranla sonuçlanmasının ardından 2005 yılında Rus asıllı güzel model Melenia Trump ile evlendi. Başkanlığı döneminde evli çiftin arasının bozuk olduğu sürekli yazılıp çizilse de Melenia Trump ile evlilikleri halen sürmektedir.