Meşhur "Donatçı" bu defa da Armağan Çağlayan’ın Youtube kanalına konuk oldu. Sonrası malum...

Türkiye'yi “Önden arkaya yukarıdan aşağıya" donatan ve verdiği kareler ile de sosyal medyanın vazgeçilmezi arasına yerleşen Donatçı Pelin Hürman kendisini çok özletmedi ve yine ekranlara "ciddi ciddi" açıklamalar yaptı.

Daha önce çıktığı bir canlı yayında “Önden arkaya yukarıdan aşağıya donat” sözleriyle yaptığın cin çıkarma seansı ile Türkiye'ye kahkaha krizi yaşatan Pelin Hürman, bu defa da 1400 cin kavmini komutlandırdığını açıkladı.

Pelin Hürman:

Dünya'daki En Tehlikeli Yollar Açıklandı Bayburt İle Dalga Geçenler Şoku Yaşadı! Bu Yollar Gerçek! Dünya'daki En Tehlikeli Yollar Açıklandı Bayburt İle Dalga Geçenler Şoku Yaşadı! Bu Yollar Gerçek!

Ünlü isim Armağan Çağlayan, Youtube kanalında gerçekleştirdiği “Zor Ama Yine De Sor” programının son bölümüne özellikle sosyal medyanın malzeme avcılarının özlediği Donatçı Pelin Hürman'ı konuk etti.

Çıktığı programda üfürükçülüğe karşı olduğunu belirterek de ayrıca dikkat çeken Pelin Hürman, cinleri dokuz yaşında hissetmeye başladığını açıklamak ile kalmadı ve ayrıca 1400 cin kavmini de komutlandırdığını duyurdu.

Armağan Çağlayan'dan

Çağlayan'ın programı sonrası ise önce sosyal medyanın yorumları ve sonrasında da Donatçı Hürman'ın sıradaki marifetleri merakla beklenmeye başlandı.

Cin çıkarma seansı yapan Pelin Hürman, eski haliyle gündem oldu - Gerçek Gündem