Gazeteci Birsen Altuntaş’ın Instagram hesabından gündeme getirdiği bir iddia magazin ve dizi dünyasını adeta çalkaladı. Birsen Altuntaş, dönem dizisinde yer alan çok ünlü ve usta bir oyuncunun dizi dekoruna işediğini iddia etti. Gazeteci isim vermezken, sosyal medya kullanıcıları ise yorumlarda tahmin yürüttü. Peki, dönem dizisinde dekora işeyen usta oyuncu kim?

Sosyal medyada gündeme gelen “Çok ünlü ve usta bir oyuncu dekora işedi” iddiası sonrasında herkes bu oyuncunun kim olduğunu araştırmaya başladı. Gazeteci Birsen Altuntaş, sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamada dönem dizisinde rol alan ve daha önce de çorba nedeniyle sorun çıkaran ünlü bir oyuncunun dekora işediğini öne sürdü. Sosyal medyada bir anda patlayan konu sonrasında herkes “dizi setinde dekora işeyen ünlü oyuncu kim” sorusuna cevap aramaya başladı. Peki kim bu oyuncu?

Dizi dünyasından ve oyunculardan verdiği haberlerle sosyal medya kullanıcılarının yakından takip ettiği Gazeteci Birsen Altuntaş, Instagram hesabından bu defa öyle bir haber patlattı ki herkesin ağzı açık kaldı. Ünlü gazeteci sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda dönem dizisinde rol alan ve daha önce de çorba nedeniyle dizi setinde kavga çıkaran çok ünlü ve usta bir oyuncunun dizi dekoruna işediğini öne sürdü. Peki kim bu oyuncu? Şu anda sosyal medya kullanıcıları bu soruya yanıt arıyor. Akıllarda ise iki isim var. Biri Ahmet Mümtaz Taylan, biri ise Kerem Alışık….

Ahmet Mümtaz Taylan dizi dekoruna mı işedi?

Kerem Alışık daha önce dönem dizisinde rol aldı ancak şu sıralarda herhangi bir dizide yer almıyor. Bu nedenle hala Show TV’de Aziz dizisinde rol alan Ahmet Mümtaz Taylan’ın iddialara konu olan oyuncu olabileceği düşünülüyor. Birsen Altuntaş’ın iddiaları sonrasında bir çok kişi Ahmet Mümtaz Taylan olabileceği yönünde yorumlar yaptı. Ancak bu konuda hala bir açıklama ya da cevap verilmedi.

Birsen Altuntaş’tan ağır sözler

Birsen Altuntaş’ın iddiaları bununla da sınırlı kalmadı. Söz konusu oyuncunun çok sevildiğini ancak tam bir ego yumağı olduğunu söyleyen Birsen Altuntaş, hakkında yasal işlem başlatılması gerektiğini söyledi. Birsen Altuntaş açıklamasına, “Oyuncunun sette tuvaleti gelir, üşenir gitmeye… Nereye mi yapar? Set dekoruna…” diyerek devam etti.

TRT Dizinin Fişini Çekti! Final Tarihi Resmen Açıklandı! TRT Dizinin Fişini Çekti! Final Tarihi Resmen Açıklandı!