TV8 ekranlarında yayınlanan ve izleyicisine heyecan dolu saatler yaşatan moda programında heyecan durmak bilmiyor. TV8'de yayınlanan moda programı Doya Doya Moda programında birbirinden ünlü ve başarılı isimler yer alıyor.

8 Kasım Boğa Burcu Ay Tutulması Etkileri! Kova Akrep Aslan ve Boğa Burçlarını Çarpacak! 8 Kasım Boğa Burcu Ay Tutulması Etkileri! Kova Akrep Aslan ve Boğa Burçlarını Çarpacak!
TV8 ekranlarında yayınlanan ve izleyicisine heyecan dolu saatler yaşatan moda programında heyecan durmak bilmiyor. TV8'de yayınlanan moda programı Doya Doya Moda programında birbirinden ünlü ve başarılı isimler yer alıyor. Doya Doya Moda programında Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever ve Uğurkan Erez gibi ünlü modacılar jüri koltuğunda oturuyor. Doya Doya Moda programında her hafta Cuma günü, haftanın finali oluyor. Ve programda haftanın finalinde, o haftanın en düşük puan alan ve performansı en düşük olan yarışmacısı programdan eleniyor. Bunun yanında her hafta başında da Pazartesi günü, programa yeni bir isim dahil oluyor. Doya Doya Moda programında Cuma günü olan haftanın finalinde sevilen yarışmacılardan biri elendi. Doya Doya Moda son elenen isim Ufuk oldu. Cumu günü elenen Ufuk'un ardından yarışmayaca kimin geleceği merak konusu olmuştu. Doya Doya Moda Ufuk'un yerine gelecek yeni yarışmacı belli oldu. Doya Doya Moda'ya katılan yeni yarışmacı oldukça iddialı bir isim. Bugün yayınlanan yeni bölümünde Doya Doya Moda'ya Ali Nail Yurtseven'in katıldığını görüyoruz. Yarışmaya yeni katılan Ali Nail, dikkatleri üzerine çekti. Peki, Doya Doya Moda Ali Nail kimdir ? Ali Nail Yurtseven kimdir ? Ali Nail Yurtseven nereli ve kaç yaşında ?

Doya Doya Moda Ali Nail Kimdir ?

7 erkek ve 7 kadının her gün kıyasıya kombinleri ile yarıştığı Doya Doya Moda adlı moda programına yeni dahil olan yarışmacı, dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Cuma günü programdan elenen Ufuk yerine yarışmaya dahil olan ismin kim olduğu, izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Doya Doya Moda Ali Nail kimdir, kaç yaşında ve nereli gibi sorulara cevap arayan için işte Ali Nail ile ilgili bilgiler...Ali Nail Yurtseven Kimdir ?

1 Şubat Pazartesi'den itibaren TV8 ekranlarında Doya Doya Moda programında yarışacak olan Ali Nail Yurtseven'in kim olduğu araştırılmaya başlandı. Doya Doya Moda programında birincilik için mücadele verecek olan Ali Nail Yurtseven, Birben Coşkun ile birlikte yarışacak. Birben Coşkun ile birlikte kombin savaşı verecek olan Ali Nail, programın genç isimleri arasında yerini alıyor. Ali Nail Yurtseven, 28 yaşında ve İstanbul doğumludur. 28 yaşında olan Ali Nail, iş adamıdır. İş adamı olan ve kendi işiyle ilgilenen Ali Nail, oldukça iddialı ve hırslıdır. Ayrıca aynı programda yer alan Bahar Candan ile yakın arkadaştır. Programda kesinlikle birinci olmak isteyen Ali Nail, erkeklerin kötü giyinmesine çok karşı olduğunu da belirtiyor. Ali Nail Yurtseven eğitimini konservatuar da tamamlamıştır. Konservatuar mezunu olan Ali Nail, moda ve iletişim ile de oldukça içli dışlıdır. Fotoğraf çekilmeyi çok seven, kombinlerine çok güvenen Ali Nail, sosyal medyada da oldukça aktiftir. Ali Nail Yurtseven'in Instagram hesabında 15 bin takipçisi vardır. Doya Doya Moda Ali Nail'in instagram hesabı: @alinailyurtsevenn'dir.Ali Nail Yurtseven Instagram: https://www.instagram.com/alinailyurtsevenn/?hl=tr