TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Doya Doya Moda yepyeni bir formatla izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Büyük beden kadınların şıklık yarışına girdiği moda programında All Star dönemi başladı.

TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Doya Doya Moda yepyeni bir formatla izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Büyük beden kadınların şıklık yarışına girdiği moda programında All Star dönemi başladı. Doya Doya Moda'ya damga vuran yarışmacıların yeniden rekabet ettiği yarışmanın jüri koltuğunda; Uğurkan Erez, Seray Sever, Gülşah Saraçoğlu ve Ivana Sert oturuyordu. Ancak 22 Mart Pazartesi günü Doya Doya Moda yarışmasında Ivana Sert'in yerini  Umut Eker aldı. Daha önce de benzer programlarda yer alan Umut Eker, tarzıyla dikkat çekerken izleyiciler de Doya Doya Moda Umut Eker kimdir? sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte Doya Doya Moda'nın yeni jüri üyesi Umut Eker hakkında bilgiler..

Doya Doya Moda Umut Eker kimdir?


Umut Eker, 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.  Açık Öğretim Fakültesinde Bankacılık ve Sigortacılık bölümünde başlamış ancak bankacı olmak istemediği için okulu da stajı da yarıda bırakmış. Eker ünlü bir firmaya girerek mağazada satış temsilcisi olmayı tercih etmiştir. Umut Eker model ve stil danışmanı olan Umut Eker daha önceden Bu Tarz Benim yarışmasında jüri üyeliği yapmıştı. Bu sırada manken Didem Soydan tarafından fark edilerek çalışma alanını değiştirmiştir. Tarkan, Emre Altuğ, Ziynet Sali gibi ünlü isimlere stil danışmanlığı yapmıştır.

Dövmeleriyle dikkatleri üzerine çeken Eker, ilk dövmesini 17 yaşında yaptırmış ve o yaştan sonra yaşadığı özel anıları vücuduna kazımış. Eker’in R harfini söyleyememesi ona ayrı bir sempatiklik katmıştır. Tarkan, Ziynet Sali, Beyazıt Öztürk, Bengü, Emre Altuğ ve Gülçin Ergül gibi ünlü isimlere stil danışmalığı yapmıştır.