Doya Doya Moda yarışmasında söyleminin kalitesizliği hem hayvansever insanları hem de herkesi tetikleyen ünlü modacılardan çaldığı tasarımları ile bilinen Gülşah Saraçoğlu jüri oldu.

Dünyaca ünlü programlarda insanlar örnek olması için mesajlar verilirken Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'de yine hangi tetikleyici insanı koysak da reyting alsak seçimi yapılmış..

Doya Doya Moda programının yeni sezonu bugün TV8'de saat 16.00'da ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım

Doya Doya Moda yeni sezon 2022 programı bugün tv8 ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Doya Doya Moda yeni jüri üyelerinin içerisinde yine kalitesiz tartışmalar için seçilen isimler yer aldı. 

TV8'in magazin programlarında da sıkça yer alarak reklamını yapan yabancı modacılardan çaldığı tasarımları ile yüzü kızarmayan olarak bilinen Gülşah Saraçoğlu yer alıyor..

Gülşah Saraçoğlu tüm dünya markalarının vazgeçtiği kürk ile iligli söyledikleri ile insanları çileden çıkarmıştı. Son olarak yine tv8'in magazın programında kürk açıklaması ve uslubuyla adeta mide bulandıran ve insanları tetikleyen örnek olması gerekirken cahil yorumları ile ağızları açık bırakan Gülşah Saraçoğlu moda programında jüri oldu. 

Tüm dünyada ünlü programlarda jüriler ünlü isimler örnek mesajlar verirken Türkiye gibi gelişmeye çalışan şiddete barbarlığıa meyilli hayvana şiddet sorunu olan ülkede jüri seçimi sosyal medyada tepki çekti.