TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Doya Doya Moda yeni sezonu başlıyor. 3 Temmuz Cuma günü 1.

TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Doya Doya Moda yeni sezonu başlıyor. 3 Temmuz Cuma günü 1. Sezon finalinde şampiyonunu belirleyen Doya Doya Moda, yeni sezona ara vermeden devam edecek. Jüri koltuğunda ülşah Saraçoğlu, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Seray Sever’in oturduğu Doya Doya Moda’nın yeni bölümleri 13 Temmuz itibariyle yayınlanmaya başlayacak. 42 beden ve üzeri bayanların şıklık adına birbirleriyle kıyasıya mücadele verdiği yarışma Doya Doya Moda yeni sezon yarışmacılarının kim olduğu merak konusu oldu. Yarışmayı takip eden herkes Doya Doya Moda yeni sezon yarışmacıları kimler? Adları ne? Kaç yaşındalar soruları aramaya başladı. Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek


Doya Doya Moda yeni sezon ne zaman başlayacak? Saat kaçtaDoya Doya Moda yeni sezon 13 Temmuz'da öğlen saat 12.30'da Tv8 ekranlarında yayınlanacak. Yarın başlayacak olan Doya Doya Moda 2. sezon yarışmacıları kimler?Doya Doya Moda yeni sezon yarışmacılarının adları ne? Kaç yaşındalarDoya Doya Moda yeni sezon yarışmacılarından bazıları Aslı Adıyaman, İmani Dolar ve Birben Coşkun olarak biliniyor. 

Doya Doya Moda ilk sezon şampiyonu kim oldu?Doya Doya Moda'da şampiyon olan isim 3 Temmuz Cuma günü belli oldu. Doya Doya Moda ilk sezonunda alınan puanlar doğrultusunda; 4. Hanzade, 3. Su, 2. Sündüz, 1. ise Betül oldu. Doya Moda şampiyonu olan isim Betül, 50 bin TL'lik ödülü de almaya hak kazandı.