Dr Tahir Tarımer kimdir? Dr Tahir Tamer Uzman Çavuş olayı nedir? 14 Mart Tıp Bayramı günü Dr Tahir Tarımer’e bir Uzman Çavuş tarafından saldırı gerçekleştirildiği iddia edilmişti. İddialar sonrasında uzman çavuş gözaltına alınmıştı. Ancak hastane kameralarında olayı anına ait görüntüler de olayın hiç de öyle olmadığı ortaya çıktı. Sosyal medyada paylaşılan görüntülere göre hatalı olan uzman çavuş değil Doktor Tahir Tarımer oldu. Peki Doktor Tahir Tarımer kimdir? Dr Tahir Tarımer olayı ne?

14 Mart Tıp Bayramı günü Muğla'da bir hastanede meydana gelen olay basında geniş yer bulmuştu. Hatta 14 Mart Tıp Bayramı günü doktora saldırı olduğu manşetleri atılmıştı. Dr Tahir Tarımer, Kendisini darp ettiğini iddia ettiği uzman çavuştan şikayetçi olmuştu. Uzman çavuş bu olayın ardından gözaltına alınmış ameliyatlı olmasına rağmen hastaneye götürülmüştü. Ancak emniyette rahatsızlanan uzman çavuş yeniden hastaneye getirildi. Sosyal medyanın da gündemine oturan olay sonrasında görüntüler bugün basına yansıdı. Ancak olayın Dr Tahir Tarımer tarafından anlatıldığı gibi Vuku bulmadığı da ortaya çıkmış oldu. Peki Dr Tahir Tarımer kimdir?

Dr Tahir tarımer uzman çavuş olayı nedir?

Muğla’da bir hastanede görev yapan Dr Tahir Tarımer, Uzman Çavuş tarafından darp edildiğini iddia ederek şikayetçi olmuştu. İddiaya göre uzman çavuş A.A. kendisini muayene etmek isteyen acil servis görevlisi Dr Tahir Tarımer ile tartışmış ardından da davet etmişti. Doktorun şikayetçi üzerine uzman çavuş gözaltına alınarak emniyete götürülmüş ve tekrar rahatsızlanarak hastaneye geri dönmüştü. Hastanede ameliyata alınan uzman çavuşa ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı ve olayın iç yüzü de anlaşıldı.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Personel Alımı İlanı Duyurdu! Kaç Kişi Alacak? Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Personel Alımı İlanı Duyurdu! Kaç Kişi Alacak?

Görüntülerde saldırı uzman çavuşa yapılıyor

Hastane kamerası görüntüleri ile ortaya çıkan gerçeğe göre saldırı doktora değil uzman çavuşa yapılıyor. Hastaneden evraklarını alıp başka bir hastaneye gitmek isteyen uzman çavuş bir anda saldırıya uğruyor. Dr Tahir Tarımer, evrakları masadan alan uzman çavuşun arkasından gidiyor itiyor ve ardından da kayarak yere düşüyor. Ancak kendisini uzman çavuşun darp ettiğini söyleyerek darp raporu alıyor ve ardından da şikayetçi oluyor.

Dr Tahir Tarımer görevden alındı mı?

Hastane kamerasındaki görüntülerin ortaya çıkması sonrasında hastane yönetimi Dr Tahir tarımer hakkında idari soruşturma başlattı. Olayın ardından ameliyata alınan uzman çavuşu ise kendisine iftira attığı gerekçesiyle Dr Tahir Tarımer hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Diğer yandan görüntülerin ortaya çıkması sonrasında Dr Tahir Tarımer'in uzman çavuşu darp ettiğini ilişkinde bir soruşturma başlatıldığı öğrenildi.