Devlet Su İşleri 13. Bölge Müdürlüğü

Madison Beer ifşa görüntüleriyle gündemde! Adı Kenan Yıldız ile aşk haberlerine karışmıştı! Madison Beer ifşa görüntüleriyle gündemde! Adı Kenan Yıldız ile aşk haberlerine karışmıştı!
Devlet Su İşleri 13.Bölge Müdürlüğü İŞKUR üzerinden verdiği ilan ile toplamda 1 kişilik eski hükümlü işçi alımı yapacağını duyurdu.

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar ilanın verildiği tarihten sonra 5 gün içerisinde il müdürlükleri veya İŞKUR resmi adresi üzerinden başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Ayrıca başvuru tarihleri aynı güne denk gelen kamu kurum ve kuruluşlarının birden fazla personel alımı talebinden sadece birine başvuruda bulunabileceklerdir. Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir. İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.

Toplamda 1 kişi alınacak olup, eski hükümlü olarak alım yapılacaktır. Alınacak eski hükümlü garson servis elemanı olarak görevlendirilecek ve tam süreli olarak iş sahibi olacaktır.

İlan için tıklayın