Dans dersleri alan bir çift, dans öğretmenlerine aşık olunca Dünya'nın gözlerini çevirdiği bir dörtlü ortaya çıktı.

Dans öğretmenlerine aşık olan çift olayı burada bırakmadı ve çifti çocuklarıyla birlikte yaşadıkları evlerine aldı.

Soruları altı kişilik mükemmel bir aile olduklarını ve aralarında özel bir bağ olduğunu söyleyerek cevaplayan dörtlü ilişkilerinin yoğun bir tepkiyle karşılandığından da dert yandı.

Daha Az Yağ Daha Çok Lezzet: Airfryer ile Mümkün Daha Az Yağ Daha Çok Lezzet: Airfryer ile Mümkün

Amerika Birleşik Devletleri’ninin Tennessee eyaletinde yaşayan Matt ve Carmen ile Brooklyn ve Keith'ten oluşan meşhur dörtlü mutluluklarını kimsenin bozamayacağını anlattı.

Matt ve Carmen isimli çift, açık ilişki üzerine konuşmaya başladıkları bir dönemde dans derslerine başladıklarını ve dans öğretmenlerine aşık olduklarını anlattı.

Çok eşli ilişki yaşıyorlar! Dans öğretmeni çifte aşık oldular, şimdi aynı evde yaşıyorlar

Brooklyn ve Keith ile sevgili olanlatan Matt ve Carmen altı ve üç yaşındaki çocuklarıyla birlikte aynı evde yaşamaya başladılar.

Brooklyn, “Zaman zaman aramızda kıskançlık olabiliyor. Ancak mükemmel bir uyumumuz var. Şu ana kadar bulduğumuz en iyi etiketin heteroseksüel bir dörtlü olduğunu düşünüyorum ya da bir çoklu dörtlü ya da ikili bir çift ilişkisi." dedi.

Matt ve Carmen, çocuklarının Brooklyn ve Keith'i onlarla birlikte yaşayan vaftiz ebeveynleri olarak kabul ettiklerini söylerken “Çocuklarımıza bir noktada gerçeği söyleyeceğiz. İnsanlar, poliamor olduğunuzda tuhaf şeylere meraklı olduğunuzu varsayıyorlar. Ne yaparsan yap insanlar seni bir şekilde yargılıyor. Biz çocuklarımızla birlikte mutluyuz” diyerek yaşadıklarını özetlediler.