Fransa Lig 1'de forma giyen milli futbolcu Cengiz Ünder her geçen gün başarılı performansı ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Milli futbolcu dünya devlerinin de listesine girerken özellikle PSG'nin transfer için harekete geçtiği öne sürüldü.

Bonservisi Roma'da bulunan ve Fransız Kulübü Marsilya'da kiralık olarak forma giyen milli futbolcu Cengiz Ünder dünya devlerini peşinden sürüklemeye devam ediyor. Her geçen gün performansını arttıran futbolcu için PSG harekete geçti. Ayrıca Cengiz Ünder, Fransa Ligi'nde en beğenilen futbolcular listesine girmeyi başardı.

Gözden kaçırmayın

23 Nisan Adana Demirspor-Trabzonspor Bein Sports 1 şifresiz ve Justin TV bedava Lig tv izle 23 Nisan Adana Demirspor-Trabzonspor Bein Sports 1 şifresiz ve Justin TV bedava Lig tv izle

Marsilya FIFA dan ceza aldı

Şu anda milli yıldızlı forma giydiği Marsilya takımı Yıldız futbolcuyu kiralarken sözleşmesine satın alma maddesi ve koydurmuştu. Ancak Marsilya, FIFA’dan ceza aldığı için Yıldız futbolcunun transferini gerçekleştiremiyor. Geçtiğimiz yaz sezonunda yaptığı transferlerin ödemesinde sorun yaşayan Marsilya, transferi gerçekleştiremeyenince diğer takımlara da Gün doğdu.

Dünya devleri peşine düştü

Fransa Ligi'nde başarılı bir grafik çizmeye devam eden Yıldız futbolcu her geçen gün istatistiklerine arttırıyor. Cengiz Üner’in artan performansı Elbette diğer takımların da dikkatini çekiyor. Bu sezon Marsilya’da 28 maçta görev alan 24 yaşındaki futbolcu 9 gol attı 2 asist yaptı. Milli futbolcunun bu başarısı özellikle Fransa Ligi'ndeki diğer takımların da gündemine girdi. Şu anda Cengiz ünder'in transferini gerçekleştirmek için PSG’nin harekete geçtiği öne sürülüyor.