Elon Musk ayrı ailesi ayrı adeta skandallar listesi hazırlıyor. Birgün oğlu, birgün eşi, birgün sevgilisi ile gündem olan Elon Musk bu defa da babası ile gündem oldu.

Elon Musk'ın babası Errol Musk'tan gelen şok açıklama ile kendisinden 41 yaş küçük üvey kızından ikinci çocuğunun olduğu öğrenildi.

Ünlü milyarder Elon Musk'ın ayrı yaşadığı ve görüşmediği bilinen babası Errol Musk, 4 yaşından beri büyüttüğü kendi üvey kızı Jana Bezuidenhout'tan bir çocuğu daha olduğunu açıkladı.

76 yaşındaki Errol Musk, 4 yaşından itibaren büyüttüğü 35 yaşındaki Jana Bezuidenhout'un kızının doğumundan neredeyse üç yıl sonra bu hafta bebeğinin babasının kendisi olduğunu açıklayarak dünya medyasında da manşet oldu.

Elon Musk's father, 76, says he's had a SECOND child with his 35-year-old stepdaughter | Daily Mail Online

Bu arada Errol, daha önce yaptığı bir açıklamada da, üvey kızı Jana'nın ilk çocukları olan Rushi için de, bir ayrılık sonrası yaşanan 'anlık bir hatayla' hamile kaldığı söylemişti.

Mert Ramazan Demir Kubilay Aka Olayı İçin Son Kez Konuştu Mert Ramazan Demir Kubilay Aka Olayı İçin Son Kez Konuştu

Geçtiğimiz gün ise bu defa Jana'nın ikinci çocuğundan bahseden Musk, "Tam olarak Rushi'ye benziyor ve onun gibi davranıyor. Durum oldukça açık." diyerek gündem oldu.

Musk, Jana'nın Rushi'nin doğumunun ardından 18 ay kendisiyle birlikte kaldığını ve bu bebeğin de planlı olmadığını anlattı.

Babasının ikinci eşi Heide Bezuidenhout'un kızı olan Jana ile büyüyen Elon Musk'ın, babasının üvey kız kardeşinden bir bebek beklediğini öğrendiğinde babasını “korkunç bir insan” ve “kötü” olarak nitelendirmişti.