6 Temmuz 2022 Çarşamba günü gerçekleşecekleri ünlü astroloğu Kassandra açıkladı.

Kassandra 6 Temmuz 2022 Çarşamba günü gerçekleşecek Güneş-Sirius Kavuşumunu ve etkilerini "Yaptığınız, iyiliğin, kötülüğün sonuçlarını 6 Temmuz ve sonrasında alacaksınız" diyerek anlattı.

Ünlülerin astroloğu olarak tanınan Kassandra, insanların kendi kadereni kendisinin tayin ettiğini anlatarak, "Gökyüzünün en parlak yıldızı olan Sirius, Canis Majör-Büyük Köpek takımyıldızı içerisinde, 14 derece Yengeç burcunda yer alır. Sirius A ve Sirius B olmak üzere 2 yıldızdan oluşur. Sirius A, mavi-beyaz renkte olup, Güneş’imizden 35,5 kat daha fazla ışık vermektedir" diyerek şu çarpıcı bilgileri verdi;

Astrolog Kassandra 2021 yılında koronanın bitip bitmeyeceğini açıkladı.

"Mısır ve ezoterik kaynaklarda kutsal kabul edilen Sirius’u ve bağlantılı konularını, Sodep, Sothis, Sirius, Şi’ra, Sidona, Helios isimleri ile duyabilirsiniz. Eski Mısırlı’lar her yıl Güneş ve Sirius kavuşumunu kutsal kabul etmekte ve bugüne Sodep veya Soltist günü demektedirler. Devasa tapınaklar, matematiksel hesaplamalar yapılarak, Sirius’un ufukta görüneceği yönde hassasiyetle inşa edilir ve kavuşum anında Sirius’un ışığı, koridordan geçerek, spot ışığı yakılmışçasına kutsal odanın içerisindeki sunağı aydınlatırmış"

"Soltist zamanı insanlığında bir yıllık kaderinin baştan yazıldığı veya belirlendiğine inanılırmış. Aynı zamanda bu kavuşum sonrası Nil nehri taştığı için, tarım için topraklara bereket yağdırdığından bir kez daha önem atfedilmiş. Güneş’imizin Güneş’i (RA’sı) olarak geçen Sirius, galaksimizin en önemli yıldızıdır. Güneş Sirius’un etrafında döner. Dünya ile Sirius arası mesafe ise yaklaşık 8,5 ışık yılı uzaklıktadır. Tanrısal bir mekanizma ile alakalıdır"

YAPTIĞINIZ İYİLİK VE KÖTÜLÜKLER KARŞILIK BULACAK

Kahin Kassandra'dan pandemi, dolar ve doğal afet tahminleri! Söylediklerine inanamayacaksınız! - Son Dakika

"Ezoterik anlamda, bugün başınıza gelen bir olay, genelde 8 yıl önce atılan bir tohumun sonucudur aslında… Yaptığınız, iyiliğin, kötülüğün, doğrunun, yanlışın veya bir seçimin sonuçlarını 8-8,5 yıl sonra alırsınız. Bu bakış açısıyla baktığımızda Venüs’ünde gökyüzünde 8 yıllık periyodlarda pentagram çizerek bir döngüyü kapattığını biliyoruz. Hayatlarınızda 8 yıllık döngüleri gözlemleyin. Kur’an-ı Kerim’de Necm Suresi 49.ayette geçer. 49.Ayet: “Ve Şi’ranın Rabbi de O’dur.”

"Amerikanın kurulma anı gücüne, başarısına ve kudretine inanıldığı için, özellikle Güneş Sirius kavuşumu gününe denk getirilmiştir. Afrika kabilesi Dogon’lar atalarının Sirius’tan geldiğine inanmaktadırlar. Köpek takımyıldızında olduğundan, tüm ezoterik kaynaklardaki kurt sembolü Sirius ile bağlantılıdır. Güneş’imizin RA’sı, eski Mısır tapınaklarındaki “Horos’un Gözü” diye nitelendirilir"

"Sirius onur, zenginlik, güç, başarı, liderlik ve şans vermektedir. Doğum haritalarınızda özellikle 14 derece Yengeç’te bir gezegeniniz var ise veya Yükselen (ASC), DSC,IC,MC gibi noktalara denk geliyorsa, hayatınızda önemli pozisyonlara gelir, toplumsal güçlü rolleriniz ve misyonlarınız olur. Güneş-Sirius kavuşumu bir yıllık kadersel döngünüzü belirleyeceğine inanılıyor. Güneş-Sirius kavuşumu her yıl 4-6 Temmuz arasına denk gelmektedir. Bu yıl ise 6 Temmuz gününde kavuşum gerçekleşecek"

DİLEK TUTMAYI UNUTMAYIN!

Astrolog Kassandra 2022 tahminlerini açıkladı: Cezaevleri boşalacak, dolar ve euro ise...

"Sirius gibi önemli bir yıldızla kavuştuğu gün illa kader baştan yazılır mı bilemeyiz ancak gelecekte nasıl bir hayat istiyorsunuz? Bunun hayallerini kurabilir, amaçlarınıza nasıl ulaşabilirsiniz? Bunların aksiyonlarını belirleyebilirsiniz. Evrensel sistem içerisinde yalnız olmadığınızı, zaman ve yaşam döngüsünün farklı düzlemlerde farklı algılandığını unutmayın"

"6 Temmuz günü, dilekler dileyebilir, meditasyon yapabilir, dua edebilirsiniz. En azından kendinizle beş dakika bile olsa kalmaya özen gösterin! İç sesiniz ve kalbiniz daima pusulanız olsun! Şans, bolluk, bereket, aşk, sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum. Hayatta her neye ihtiyaç duyuyor ve en çok neyi istiyorsanız sizinle olsun"

Daha Az Yağ Daha Çok Lezzet: Airfryer ile Mümkün Daha Az Yağ Daha Çok Lezzet: Airfryer ile Mümkün

KİM ÖLECEK?

Ayrıca Türkiye'de çok sevilen bir sanatçının hayatını kaybedeceğini belirterek "Bu vefat haberi bomba gibi gündeme düşecek. Ülkemiz de üzüntüyle karşılanacak" dedi. Bu sene yılanların topraktan adeta fışkıracağını belirten Kassandra, "Bütün illerimiz adeta yılanlar tarafından  istila edilecek. Yılanlar evlerimize, araçlarımıza kadar girecek. Bu istila akrep gibi diğer zehirli hayvanlarda da görülecek. Tüm tedbirlerinizi alın. Benden uyarması" diyen Kassandra son olarak şunları söyledi;

"Sel baskınlarına karşı sizleri uyarmıştım. Bana yazın ortasında sel mi olur. Senin kürende yanlış var" diyenler de oldu. Bu kişilerin sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Ama ezici bir çoğunluk tedbirlerini aldı. Bu sel baskınlarında hayatlarını kaybedenlere Allah'tan rahmet diyorum"

Kaynak: Yeniçağ