Uçakta önce soyunan sonra tekbir getirip herkesi havaya uçurmakla tehdit eden kadın Avrupa'nın gündemi oldu.

İngiliz ve Yunan basınında yer alan haberlere göre, Güney Kıbrıs'tan İngiltere'ye gitmek üzere havalanan uçakta bir kadının soyunup tekbir getirdi ve uçakta patlayıcı bulunduğunu söyleyerek panik yarattı.

Kadının bir anda soyunduğu ve tekbir getirerek kokpite girmeye çalıştığı aktarılırken, iki kez kokpite ulaşmaya çalıştığı ancak başaramayınca geri dönüp uçağın ön kısmında oturan çocuklara ‘ölmeye hazır mısınız?’ diye sorduğu kaydedildi.

Bu arada İngiliz vatandaşı Philipp o’Brien ise, üstü çıplak kadını zapt etmeyi başardı.

Uçakta büyük panik: Önce soyundu, sonra tekbir getirip herkesi havaya uçurmakla tehdit etti

Uçak acil olarak Fransa’nın başkenti Paris’teki Charles de Gaulle havaalanına yönlendirildi ve Pariste polis memurları tarafından tutuklanan kadın sonrası uçak Manchester’a varmak üzere yoluna devam etti.

İngiliz Mirror gazetesine konuşan ve eskiden güvenlik görevlisi olduğu belirtilen cesur adam, “Her şey çok normal başlamıştı. Ancak kalkıştan bir süre sonra kadının teki çıplak bir şekilde koridorda koşarak kokpite ulaştı. Ve Allahü Ekber diyerek kokpit kapısını yumruklamaya başladı.” dediği örenildi.

Erdoğan'ın Diplomasında "Sigara" Ve "Dünür" Detayı! Sadık Albayrak Dipolamayı Böyle Anlattı; Erdoğan'ın Diplomasında "Sigara" Ve "Dünür" Detayı! Sadık Albayrak Dipolamayı Böyle Anlattı;