5 Ekim nöbetçi noter sorgulama sistemi!

5 Ekim 2019 Cumartesi günü hangi noter nöbetçi olduğunu sorgulamak, adreslerini öğrenmek ve telefon numaralarına ulaşmak için haberimizden nöbetçi noter sistemi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

5 Ekim nöbetçi noter sorgulama sistemi!

Hafta içinde olduğu gibi hafta sonlarıda noter işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşların yardımına koşan nöbetçi noter sistemi ile birçok kişi işlerini cumartesi ve pazar günleri de halledebiliyor. İl il hangi noter nöbetçi olduğunu, noterlerin telefon numaralarını ve hatta cumartesi, pazar nöbetçi olan noterlerin adresi bilgilerini veren sistem sayesinde kolaylıkla nöbetçi noterlere ulaşabilirsiniz.

Hafta sonu noterler kaçta açılıyor?

Hafta sonu nöbetçi noterler saat 10:00 ile 16:00 saatleri arasında noter işlemleri gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara hizmet sunuyor. Belirtilen saatler içerisinde nöbetçi noterlere giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Nöbetçi noter nereden sorgulanır?

Nöbetçi noter sorgulamak isteyen vatandaşlar Türkiye noterler birliği'nin resmi sitesi olan https://portal.tnb.org.tr/Sayfalar/NobetciNoterBul.aspx adresine giderek şehir ve tarih seçme işleminin ardından " aramaya başla " butonunu kullanarak nöbetçi noterleri sorgulayabilirler.

Ankara 5 Ekim hangi noter nöbetçi?

Ankara ilinde 5 Ekim 2019 Cumartesi günü toplamda 4 noter nöbetçi olup noter adı, noter telefonu, noter adresi ve diğer bilgiler aşağıda resimde verilmiştir. 

İstanbul 5 Ekim 2019 Cumartesi hangi noter nöbetçi?

Türkiye noterler birliği nöbetçi noter sorgulama üzerinden yaptığımız arama neticesinde İstanbul'da 5 ekim 2019 tarihinde toplamda 9 adet noter nöbetçidir. İstanbul 5 ekim nöbetçi noterlerin adresleri, telefon numaraları ve isimleri aşağıda resimde verilmiştir.

YORUM EKLE