Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dünya

31 Aralık 2020 Perşembe 13:08:46

ABD’nin en azılı seri katili Samuel Little hapishanede öldü!

ABD’de eyaletten eyalete gezerek 93 kadının öldürdüğünü itiraf eden ve “ülkenin en azılı seri katili” olarak tanımlanan Samuel Little’ın 80 yaşında hapishanede öldüğü belirlendi.

Samuel Little adlı seri katil 1973 ile 2005 yılları arasında ABD’de eyaletten eyalete dolaşarak göçebe bir hayat tarzını benimsedi. 93 kadının öldürdüğünü açıklayan seri katil, 2012 yılında kanıtlanan üç cinayet nedeniyle ömür boyu hapis cezasına mahkum edildi. Samuel Little, FBI tarafından “ülkenin en azılı seri katili” olarak tanımlanıyordu.

80 yaşındaki bu azılı seri katilin hapishanede yaşamını yitirdiği belirlendi. California Rehabilitasyon Departmanı, Samuel Little’ın ölümünün gerçek nedeninin yapılacak otopsi sonrası netleşeceğini kaydetti. Little’ın hayatını kaybetmesi haberinden sonra sosyal medyadan birçok kullanıcı bunun kutlanması gereken bir durum olduğu görüşünde birleşti. Azılı katilin geç olsa da sonunda hak ettiği ölümle buluştuğu belirtildi.

Kurbanlarını yumruklayarak bayıltıyordu!

80 yaşında ölen bu vahşi katilin eski bir boksör olduğu biliniyor. Eyaletten eyalete gezerek adeta bir şeytan gibi insanların arasına karışan seri katilin kurbanlarını önce yumruklayarak bayılttığı daha sonra da boğarak öldürdüğü bildiriliyor. Little’ın öldürdüğü kadınların genelde uyuşturucu kullanan ve fuhuş yapan kadınlar olduğu aktarıldı. Azılı seri katilin, hapishanedeyken öldürdüğü kadınları çizdiği bir resme de ulaşıldı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı