Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dünya

9 Ocak 2019 Çarşamba 16:42:09

Azerbaycan posta operatörü Sim-kard satışlarını başlattı

Azerbaycanlı cep telefonu operatörü Azercell'in hizmetleri, Bakü Uluslararası Otobüs Terminali'nde bulunan Azerpoct LLC'nin Shabaka servis merkezinde deva

Azerbaycanlı cep telefonu operatörü Azercell'in hizmetleri, Bakü Uluslararası Otobüs Terminali'nde bulunan Azerpoct LLC'nin Shabaka servis merkezinde devam ediyor.

Halen, proje bir test modunda uygulanmaktadır, ancak gelecekte, tüm Shabaka merkezlerinde özel Azercell standlarının açılması beklenmektedir.

“Müşterilere Azercell Express merkezlerinde sunulan geniş bir operatör hizmetleri yelpazesi sunulmaktadır. Burada operatör ağına katılabilir, bir Sim kartın kopyasını alabilir, cep telefonu satın alabilir açıklaması yapıldı.

Merkez, vatandaşlara “tek pencere” prensibi ile hizmet verecek. Vatandaşlar posta ve finansal işlemlerle ilgili konularda merkezi ziyaret edebilecek, sabit telefona bağlanmak, bir telefon numarasını yeniden kaydedebilmek, e-imza imzalamak, uçak bileti satın almak, vb. Shabaka merkezlerindeki vatandaşlara.

Halen, Azerbaycan ilçelerinde, Shabaka merkezleri Aztelekom LLC'nin Zagatala ve Jalilabad telekomünikasyon merkezlerinin idari binalarında bulunmaktadır. Bu arada, bir Shabaka merkezi Sumgait'te ve beşi Bakü'de faaliyet göstermektedir.

Ayrıca Bakü'nün Sabunchu bölgesinde de yeni merkezler açılacak ve gelecekte Azerbaycan'ın diğer büyük şehirlerinde daha fazla merkez açılması bekleniyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı