Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dünya

9 Ocak 2019 Çarşamba 17:02:47

Belarus 2019’da petrol üretimini artıracak

2019’da Belorusneft, 2018’de 20.000 ton artarak petrol üretimini 1,690 milyon tona çıkarmaya karar verdi. Yedek büyüme, üretim büyümesini tamamen te

2019’da Belorusneft, 2018’de 20.000 ton artarak petrol üretimini 1,690 milyon tona çıkarmaya karar verdi. Yedek büyüme, üretim büyümesini tamamen telafi etmelidir. “Gelecek yıllarda şirket rezerv artışı ile üretim arasındaki dengesizliğin üstesinden gelmeye odaklanacak. Böyle hırslı bir görev kaynak yönetimi için çok dikkatli ve kapsamlı bir yaklaşım gerektirir.

Bu, petrol geri kazanımını, ek arama çalışmalarını ve araştırma sondajını arttırma çabalarını ifade ediyor ”dedi. Şirket, mevcut ve yeni mevduatların geliştirilmesi ve modern teknolojinin getirilmesine yönelik kapsamlı bir yaklaşım sayesinde ticari rezervlerin karbonhidratların genel yapısındaki payının arttığını bildirdi. Bu yüzden ticari kuyu sayısı var. “Son beş yılda, şirketin ana jeolojik araştırma göstergeleri oldukça iyi kaldı. Geçen yıl Belarus, keşif sondajında ​​ve 3D sismik keşif çalışmalarının hacminde yeni rekorlar kırdı. Jeolojik araştırmaların etkinliği azami seviyeye yakın ”dedi. 2018 yılında altı keşif kuyusu yapıldı. Diğer dört yapıyı keşfetmek için planlar yapılıyor. Belorusneft’in tahminlerine göre, 2019’da şirket tarafından açılacak her beşinci kuyucuk bir keşif kuyusu olacak.

Şu anda Belorusneft iki çalışma alanına odaklanmıştır: yeni gelecek vaat eden rezervleri araştırmak ve saha geliştirme verimliliğini arttırmak. Belorusneft Piotr Povzhik, Jeoloji Genel Müdür Yardımcısı, şirket hem geleneksel hem de geleneksel olmayan rezervlerin geliştirilmesini sağlayan kapsamlı bir jeolojik araştırma programı hazırladığını söyledi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı