Bosch, Macaristan Miskolc tesisini genişletiyor!

Uluslararası mühendislik ve elektronik devi Bosch, 49 milyon dolar değerinde bir yatırımla Macaristan'daki elektrikli el aletleri fabrikasını genişleti

Bosch, Macaristan Miskolc tesisini genişletiyor!
Uluslararası mühendislik ve elektronik devi Bosch, 49 milyon dolar değerinde bir yatırımla Macaristan'daki elektrikli el aletleri fabrikasını genişletiyor.

Bosh, Macaristan Miskolc bölgesinde yer alan elektrikli aletler alanında üretim gerçekleştiren fabrikasında şirket karmaşıklığını gidermek, maliyetleri azaltmak, şirket faaliyetlerini genişletmek ve üretim düzenini sağlamak için tesisin yeniden yapılandırıldığını bildirdi.

Bosch'un değerleri, uzmanlığı, özveri ve kaliteye bağlılığı tümüyle üretim tesisinde temsil ediliyor bilgisi verildi. Bu sebeple üretim tesisimizin genişletilmesi ve yeniden yapılandırılması ile şirket değerini ve güvenini geleceğe taşımak istiyoruz açıklaması yapıldı.

Bosh'un yeni 20.000 metrekarelik tesisi 1,200 istihdam oluşturacak ve matkap, testere, çok işlevli aletler, motorlu testereler ve çit kesiciler gibi akülü el aletleri ve bahçe meraklıları için akülü elektrikli aletler üretecek.

Ayrıca, yeni bina yönetim ofisleri, kantin, laboratuarlar ve 100 yeni park alanı için alan oluşturulacağının bilgisi verildi. Macaristan Miskolc'daki elektrikli aletler fabrikası, mükemmel teknolojik altyapısı, personel uzmanlığı ve yüksek üretim hacimleri sayesinde halihazırda Bosch grubunun önemli merkezleri arasında yer almaktadır.

Yetkililer tarafından verilen bilgiler doğrultusunda, yeni tesis inşaatının devam ettiği ve 2019 yılı içerisinde tamamlanması bekleniyor açıklaması yapıldı.
Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2018, 00:04
YORUM EKLE