Enterprise araç kiralama firması Vietnam'da faaliyetlerine başladı!

Dünyanın en gelişmiş araba kiralama servisi Enterprise Holding geçtiğimiz günlerde Enterprise araç kiralama hizmetinin artık Vietnam'da bulunduğunu a

Enterprise araç kiralama firması Vietnam'da faaliyetlerine başladı!
Dünyanın en gelişmiş araba kiralama servisi Enterprise Holding geçtiğimiz günlerde Enterprise araç kiralama hizmetinin artık Vietnam'da bulunduğunu açıkladı.

Yapılan yeni girişimin, Enterprise Holding'in araç kiralama hizmetlerini Asya Pasifik bölgesinde genişletme hedefinin bir parçası olduğu bildirildi. Enterprise, Vietnam'daki ortağı MP Logistics aracılığıyla Vietnam'da faaliyet gösterecek.

Enterprise, Vietnam Genel Müdürü Cuong Dang, şirketin şu anda Ho Chi Minh şehrinde bulunduğunu ve 300 kiralık araç ile hizmet verdiğini bildirdi. Hizmetin 2019'un ilk çeyreğinde Hanoi'ye ve merkezi Da Nang şehrine kadar genişletilmesi planlanıyor.

Enterprise Rent-A-Car'ın başlangıç ​​stratejisi, kurumsal müşterileri, çokuluslu şirketlerin yabancı çalışanlarına hizmet vermeyi hedefliyor. Şirket yetkilileri ilerleyen dönemlerde kısa süreli kiralama, şoför seçenekli kiralama, kendin sür şeklinde ve turistik mekanlarda araç kiralama gibi çok kapsamlı bir planlarının olduğunu açıkladı.

Cuong, Vietnam'ın araç kiralama pazarında büyük talep olduğuna, ancak arzın yetersiz olduğuna ve gelecekte bu pazarın gelişeceğine inandığını söyledi. Vietnam'ın araba kiralama pazarının büyümesinin iki sebebi olduğunu, önümüzdeki 10 yıl içerisinde artan yabancı işçilerin ülkeye girmesi ve doğrudan yabancı yatırım yapan şirket sayısının artması olduğunu belirtti.

Ancak, Cuong, Vietnam'a getirilen araç kiralama hizmetinin Abd'de olduğundan daha fazla sermaye gerektirdiğini ve kar elde etmek için daha uzun uğraşlar ve zaman gerektirdiğini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2018, 22:06
YORUM EKLE