Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dünya

24 Kasım 2020 Salı 11:28:36

Son Güncelleme: 24/11/2020 11:29:01

First Lady Melania Trump bu kez çok mutlu! Beyaz Saray’daki son görev!

Eşi Donald Trump’ın seçimi kaybetmesi nedeniyle Beyaz Saray’daki son Noel ağacı dikme törenine katılan First Lady Melania Trump neşeli görüntüler sergiledi. Eşinin yanında her zaman gergin görünen Melania’anın, tek başına törene katıldığı görüldü.

ABD’de 3 Kasım’da yapılan seçimlerde Demokrat Joe Biden’a kaybeden Başkan Donald rump’ın eşi Melania Trump’ın, Beyaz Saray’daki son Noel görevindeki mutluluğu dikkatlerden kaçmadı. 21 Ocak’taki görev değişimi öncesindeki son görevlerden biri olan Noel ağacı süsleme görevinde Melania’nın neşeli hali dikkat çekti.

Genellikle Beyaz Saray’daki ve eşinin yanındaki gergin haliyle bilinen Melania’nın, Beyaz Saray’dan ayrılacak olmanın mutluluğunu yaşadığı iddia edildi. 1966’dan beri her yıl yapılan resmi Noel ağacı dikme töreni için bu yıl kullanılan ağaç, at arabasıyla Beyaz Saray’a geldi. Yapılan törende “Oh Christmas Tree” ile “Hark the Herald Angels Sing” adlı klasik Noel parçaları çalındı.

Yanında ne eşi ne de oğlu vardı!

First Lady’nin yanında eşi Donald Trump’ın ve oğlunun olmaması dikkatlerden kaçmadı. 50 yaşındaki First Lady’nin mutluluk sebebinin, eşinin yanında bulunmaması olduğu ifade edildi. Gazetecilerin Noel’ini kutlayan Melania, eşinin nerede olduğu ve ne yaptığı sorularına cevap vermekten kaçındı.

Melania ve Donald’ın tuhaf ilişkisi!

Uuzn yıllar Trump çiftinin yanında yer alan ve 2017’de Donald Trump’ın yardımcısı olan Omarosa Manigault Newman ilginç açıklamalarda bulunmuştu. Trump çiftinin alışılmışın dışında bir evlilik hayatları olduğunu aktaran Newman, bildiklerini anlatması durumunda herkesin şoke olacağını söylemişti.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı