First Lady’den uçak şakası!

ABD Başkanı Joe Biden'ın başkanlığı dönemi öncesi uçuş esnasında kabin bagajına saklanıp bagajı açanları korkutarak şaka yapan First Lady Jill Biden, son uçuşunda ise 1 Nisan şakası yapmak için peruk takıp hostes kılığına girdi.

on

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Amerika Birleşik Devletleri (ABD)’nin 46. Başkanı Joe Biden’ın eşi Jill Biden, kocasının başkan yardımcılığı döneminde bir uçuş sırasında kabin bagajına gizlenmiş ve bagaj kapağını açan ilk yolcuyu korkutmuştu.

Sıcakkanlılığı ve mizah anlayışıyla dikkatleri üzerine çeken First Lady Jill Biden bu kez “1 Nisan” şakası yaptı ama yine şaka aracı uçaktı.

1 Nisan şakası için hostes kılığına girdi

Bayan Biden, Kaliforniya eyaletinden Washington eyaletine yapılan uçuş esnasında isminin “Jasmine” olduğunu gösterir bir yaka kartı takarak hostes kılığına girdi ve siyah peruk kullanarak kendini tanınmaz duruma getirdi.

Uçaktaki gazetecilere içecek ve dondurma servisi yapan First Lady Jill Biden, bir anda peruğunu çıkarıp “1 Nisan” diye bağırdı. Gazeteciler First Lady’nin 1 Nisan şakası karşısında büyük şaşkınlık yaşadı.