Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dünya

26 Kasım 2020 Perşembe 11:25:03

Son Güncelleme: 26/11/2020 11:26:02

Gazeteci lise arkadaşı, Ivanka Trump’ı anlattı! Fakirlerden hoşlanmazdı!

ABD’de başkanlığı kaybeden Donald Trump’ın kızı Ivanka’nın lise arkadaşı olan gazeteci Lysandra Ohrstrom geçmişe dair önemli bilgiler verdi.

ABD’de 3 Kasım’da yapılan seçimlerde Başkan Donald Trump, yeterli delege sayısına ulaşamadı ve Demokrat Joe Biden’a yenildi. Joe Biden’ın 21 Ocak’ta görevi devralması bekleniyor. Bu arada ise basın tarafından didik didik edilen Trump ailesinin hayatından yeni bilgiler geldi. Bu sefer de Donald Trump’ın kızı Ivanka Trump hakkında geçmişine dair bilgiler ortaya döküldü.

Gazeteci Lysandra Ohrstrom’un yazdığı makale, eski lise arkadaşı olan Ivanka Trump’ın karakterine dair kesitler sundu. Ivanka ile birlikte Chapin adlı özel okulda sınıf arkadaşı olduğunu kaydeden 38 yaşındaki gazeteci Ohrstrom önemli bilgiler sundu. Ohrstrom’un Ivanka Trump-Jared Kushner düğününde baş nedimelerden biri olduğu da biliniyor.

“Zenginlerden başkasıyla takılmazdı”

Makalesini Vanity Fair’de yayımlayan gazeteci Ohrstrom, Ivanka ile hayata olan bakış açılarının değişik olduğunu daha sonraki yıllarda anladığını yazdı. Ivanka’nın kendi zengin çevresinden başka kimselerle takılmadığı belirten Ohrstrom, eski arkadaşının elitistliğinden bahsetti.

“Fakirleri aşağılayan tabirleri sürekli kullanırdı”

Ohrstrom, önerdiği Empire Falls isimli romanın, Ivanka tarafından “kahrolası fakirlere göre bir kitap” olarak yorumlandığını söyledi. Gazeteci Ohrstrom, “Pis fakirler” tabirinin Ivanka2nın sıklıkla kullandığı bir terim olduğunun altını çizdi. Babası Donald Trump’ın insanlara olan kötü tavrına Ivanka’nın hiç tepki göstermediğini aktaran Ohrstrom, “Ben olsam ‘yeter artık baba’ derdim” ifadelerini kullandı.

“Bağlarımız seçimden sonra koptu”

Donald Trump, başkan olarak seçilene kadar Ivanka hakkında çıkacak haberleri, arkadaşına önceden haber verdiğini kaydeden Ohstrom, 2016’da buna son verdiğini anlattı. Trump’ın başkanlığı kazanmasına şaşırdığını belirten Ohstrom, daha sonra Ivanka ile olan bağlarının koptuğunu belirtti.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı