Gelinim Mutfakta 20 Kasım Çarşamba 398. bölüm saat kaçta başlıyor? Gelinim mutfakta puan durumları nedir?

19 Kasım 2019 tarihinde Kanal D ekranlarına gelecek gelinim mutfakta saat kaçta başlıyor?

Gelinim Mutfakta 20 Kasım Çarşamba 398. bölüm saat kaçta başlıyor? Gelinim mutfakta puan durumları nedir?

Fatih Ürek tarafından sunuculuğu yapılan ve her hafta çekişmeli yarışmacılar ile izleyicinin dikkatini çeken ayrıca verdiği altın ödülleri ile yarışmacıların morallerini düzelten Gelinim Mutfakta yarışmasının 18 Kasım 2019 tarihli programında en yüksek puanı Duygu almıştı. Ayrıca 18 kasım'da yapılan yemek ise loznik olmuş ve en iyi loznik yemeğini yapan kişi en çok puanı almaya çalıştı. Peki 19 kasım 2019 salı günü yayınlanacak olan Gelinim Mutfakta programında altını kim alacak? kim kaç puan aldı ve yapılacak yemek ne? işte bilgiler...

GELİNİM MUTFAKTA 20 KASIM 2019'DA NELER OLACAK?

Günün birincisi Elif, Çeyrek altın alan kişi Elif ve günün sonuncusu ise duygu oldu

Gelinim Mutfakta 20 Kasım 2019 Çarşamba günü programda gerginlikler devam ediyor. Gamze'nin yaptığı hata eleştiri yağmuruna tutuldu. Bir önceki gün neler olmuştu? 40 bileziğe ulaşan Elif'in eşi gelinim mutfakta stüdyosuna gelerek eşine hediyeler veriyor. Elif'in eşinin getirdiği hediyeler sadece Elif'i değil diğer yarışmacıları da mutlu ediyor. Mutluluğun yanı sıra sinirlerinde gerildiği ve oğlunun yanına uğramamasına içerleyen anne geriliyor. Ayrıca Dilek tarafından mutfağı kontrol edilmek istenen Gamze ile sinirler geriliyor. 19 Kasım 2019 Salı günü gelinim mutfakta yarışmasında davut Çelebi köftesi yapılacağı program tarafından bildirildi.

Gelinim Mutfakta Puan durumları nedir?

Elif       : 12 + 14 = 26
Duygu  : 16 + 12 = 28
Melike  : 10 + 17 = 27
Gamze : 5 + 4 = 9

GELİNİM MUTFAKTA SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta hafta içi her gün Fatih Ürek'in sunumu ile saat 13:00'da ekranlara geliyor.

18 KASIM'DA EN YÜKSEK PUANI KİM ALMIŞTI?

Bir önceki programda en yüksek puanı 16 puan ile Duygu almış olup ikinci sırayı ise 12 puan ile Elif takip etmiş ve Melike 10 puan ile üçüncü olmuştu. En düşük puanı alan gelinim mutfakta yarışmacısı ise 9 puan almıştı.

18 KASIM'DA HANGİ YEMEK YAPILDI?

Pazartesi günü yayınlanan gelinim mutfakta programında yarışmacılar program tarafından belirlenen loznik yemeğini yapmıştı.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2019, 16:16
YORUM EKLE