General Motors, Özbekistan'da Chevrolet Malibu üretimini durdurdu!

General Motors'un Özbekistan kanadı tarafından gelen bilgiler doğrultusunda, Chevrolet Malibu otomobillerinin üretimi durdurulacak bilgisi verildi. Genera

General Motors, Özbekistan'da Chevrolet Malibu üretimini durdurdu!

General Motors'un Özbekistan kanadı tarafından gelen bilgiler doğrultusunda, Chevrolet Malibu otomobillerinin üretimi durdurulacak bilgisi verildi.

General Motors yetkilisi, model yelpazesini güncelleme stratejisiyle bağlantılı olarak, Chevrolet Malibu'nun şu andaki aktif üretimini sonlandırıyoruz açıklamasını yaptı. Üretimi durdurulacak olan modele ait araçların tedariki için sözleşme başvurularının kaydı 31 Aralık 2018'den sonra sona ereceği bildirildi.

General Motors Özbekistan yetkilisi, bayi teşebbüsleriyle birlikte müşterilere karşı yükümlülüklerini yerine getirmesini sağlayacak ve Chevrolet Malibu araçlarının daha önce sözleşmelere giren müşterilere teslim edilmesinin tam olarak tamamlanacağını açıkladı.

Ayrıca Kasım ayı ortasında, General Motors Özbekistan özel bir renkte yeni bir Chevrolet Malibu Turbo tanıttı. Ocak ile Ekim 2018 döneminde Özbekistan, 2017 yılının aynı dönemine göre % 31,7 artışla 148.300 binek otomobil ürettiğinin de bilgisi aktarıldı.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2018, 13:44
YORUM EKLE