Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dünya

25 Kasım 2020 Çarşamba 16:56:45

Meghan Markle’ın yazısında çarpıcı itiraf! Bebeğimi kaybettim!

Eşi Prens Harry ile Kraliyet Ailesi’nden ayrılarak büyük sükse yapan Meghan Markle, geçtiğimiz yaş bir bebeğini kaybettiğini açıkladı.

İngiliz Kraliyet Ailesi’ndeki görevlerinden ayrılarak gündemi uzun süre meşgul eden Prens Harry ve eşi Meghan Markle, gelen bir açıklamayla yeniden gündeme geldi. Meghan Markle, The New York Times’ta çıkan yazısında önceki yılın yaz aylarında düşük yaptığını belirtti.

“Normal bir Temmuz sabahı olarak başladı”

Meghan’ın, Kraliyet Ailesi’nden ayrıldıktan sonra yaşadıklarından küçük bir kesiti sunduğu yazısı “Paylaştığımız kayıplar” başlığıyla yayımlandı. Düşük yaptığı günü kaleme alan Meghan, o sabahın da diğer günler gibi normal bir şekilde başladığını anlattı. Kahvaltı yapmak, köpekleri beslemek ve kayıp çorapları bulmakla geçen normal bir Temmuz sabahının daha sonra kâbusa dönüştüğünü aktardı.

2019’un Mayıs ayında doğan bebekleri Archie’nin bezini değiştirdiğini anlatan Meghan, daha sonra keskin bir acı hissettiğini belirtti. Kendisini sakinleştirmek için ninni söylemeye başladığını ifade eden Meghan Markle, karnındaki bebeğini o an kaybettiğini anladığını kaydetti.

“O gazetecinin sorusuna dürüstlükle cevap verdim”

Saatler sonra eşi Harry ile hastaneye gittiğini anlatan Meghan, önceki yıl Güney Afrika turunda yaşadığı küçük bir anısını paylaştı. Eşi Prens Harry ile katıldığı gezide cesur görünmeye çabaladığını aktaran Meghan, bir gazetecinin “İyi misiniz?” sorusuna dürüstlükle cevap verdiğini söyledi. Düşük yapmanın halen daha bir tabu olarak kabul edildiğini aktaran Meghan, çocuk kaybetmenin verdiği kederin anlaşılamayacağını kaydetti.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı