Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dünya

11 Ocak 2021 Pazartesi 18:04:12

Metresinin çıplak fotoğrafları ifşa olan Tayland Kralı hapishanede yerleri süpürdü!

Son zamanlarda metresinin çıplak fotoğraflarının sızmasıyla gündeme gelen Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn, halkın kendisini affetmesi için sıra dışı bir uygulamaya başvurdu.

Skandallarıyla gündeme gelen Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn, yaptığı son hareketiyle yine gündeme düştü. Metresinin çıplak fotoğraflarını ifşa olmasıyla birlikte kral Vajiralongkorn, sadece Tayland’da değil tüm dünyada konuşulmaya başlandı. Bu fotoğrafların ifşa olmasından sonra kendisini halka affettirmeye çalışan Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn, çareyi süpürgeyi eline almakta buldu.

Vajiralongkorn isimli bir belgeselin çekimi için süpürgeyi eline alan Tayland Kralı, ifşa olayının ardından kendini halka affetirmek istiyor. Bangkok’ta bulunan bir cezaevine giden kral Vajiralongkorn, kameraların karşısına geçerek yerleri süpürdü. Kralı elinde süpürgeyle cezaevinde yerleri süpürürken gören Tayland halkı ikiye bölündü. Halkın bir kesimi kral da olsa herkesin hata yapabileceğini ve cezaevinde yerleri süpüren kralın pişmanlığını anladıklarını belirtti. Halkın bir diğer kesimi ise bu eylemi kameralar karşısında yapan kralın üstüne bir de belgesel çekmesini gösteriş olarak nitelendirdi.

Tayland, koronavirüsün yanısıra kral Vajiralongkorn’un skandallarıyla çalkalanıyor. Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn, kendisine sadakatsizlik yaptığını iddia ettiği resmi metresi Sineenat Wongvajirapakd’ı önce hapse attırmıştı. Daha sonra af çıkaran kral, resmi metresini Almanya’daki haremine almıştı. Kralın sevgilisinin binlerce çıplak fotoğrafının sızdırılması üzerine ülkede yer yerinden oynamıştı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı