Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 Kasım 2019 Bahriye hanım ve Adem Tekeş bulundu!

Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 Kasım 2019 Bahriye hanım ve Adem Tekeş bulundu!

ATV ekranlarında uzun süredir Müge Anlı tarafından sunulan Müge Anlı ile Tatlı programında kayıp olan Bahriye ve Adem Tekeş bulundu. 1 aya yakın süredir kayıp olan ve Müge Anlı ile Tatlı programı tarafından çalışmalar yapılarak neticeye 1 ayı geçkin süre sonunda ulaşılan iki kişi canlı yayında Müge Anlı ile Tatlı programına konuk oldu.

BAHRİYE HANIM BULUNDU!

11 Ekim tarihinden bu yana kayıp olan Adem Tekeş ve Bahriye hanım Müge Anlı ve ekibi tarafından uzun araştırma ve uğraşlar sonucunda bulunarak programa konuk oldu. Bahriye hanım 3 aylık iken kızını bırakarak gitmiş ve bu süre zarfından kendisinden haber alınamadığı ileri sürülmüştü ve 18 kasım 2019 tarihinde gelen bilgiler neticesinde Bahriye hanımın bulunduğu bildirildi.

ADEM TEKEŞ BULUNDU!

Adem Tekeş ise kafasını dinlemek için dağlara çıktığı ve 18 kasım 2019 tarihinde gelen bilgiler doğrultusunda bulunduğu açıklandı. Müge Anlı ile Tatlı Sert'in 18 kasım pazartesi programına konu olan Adem Tekeş'in bulunmasının ardından canlı yayında gözyaşlarına hakim olunamadı.31 yaşında olan Adem Tekeş Müge Anlı ile Tatlı sert programı ve ekibi tarafından bulunarak annesi ile buluştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2019, 17:08
YORUM EKLE